Tiesa.com   |   2017-05-23

Pasaulį sukrėtė Mančesteryje pralietas vaikų kraujas

  
Pasaulį sukrėtė Mančesteryje pralietas vaikų kraujas
© Flickr.com
D. Trump'as teroristus nuo šiol pasiūlė vadinti ne monstrais, o nevykėliais.
Socialiniuose tinkluose pasirodė ISIS išplatinti video, kuriame jai priklausantys nariai džiaugėsi įvykdyta ataka.

Teroro ataka Mančesteryje sukrėtė pasaulyje. Tai kruviniausias išpuolis Jungtinėje Karalsytėje nuo 2005-ųjų. Europos šalių ir Jungtinių Valstijų lyderiai vienijasi su D. Britanija. Rusija taip pat pareiškė, kad glaudžiau bendradarbiaus su JK saugumo tarnybomis, kad sustiprintų saugumą ir padėtų nubausti kaltuosius.

Naujasis Prancūzijos prezidentas Emmanuel‘is Macron‘as išplatino pareiškimą, kuriame išreiškė užuojautą ir rūpestį bei pasmerkė ataką.
JAV pirmoji ponia Melania Trump „Twitter“ paskyroje rašė: „Mano mintys ir maldos skirtos Mančesterio šeimoms“. Jos vyras – JAV prezidentas Donald‘as Trump‘as pareiškė, kad JAV palaiko JK žmones ir stovi su jais petys petin. Jis taip pat pridūrė, kad teroristų nevadins monstrais, nes jiems šis vardas patiktų. „Nuo šiol vadinsiu juos nevykėliais. Prisiminkite tai. Jie yra nevykėliai“, - sakė D. Trumpas per spaudos konferenciją.
 
Pirmadienio rytą dar niekas nebuvo prisėmęs atsakomybės už Mančesteryje per Arianos Grande koncertą įvykdytą išpuolį, tačiau „Islamo valstybės“ atstovai jau džiūgavo dėl pralieto kraujo.
 
Socialiniuose tinkluose pasirodė ISIS išplatinti video, kuriame šiai teroristinei organizacijai priklausantys nariai džiaugėsi įvykdyta ataka. „Islamo valstybės“ rėmėjai pavadino bombos sprogimą „pergale prieš Vakarų kryžiuočius“. Viename vaizdo įraše angliškai kalbantis rėmėjas laikė lentelę su užrašu „Manchester“ ir teroro akto data.
 
  

Žymos: Mačesteris, Teroro ataka, Donald Trump, užuojauta, Ariana Grand

Komentarai

Naujausi straipsniai