tiesa.com   |   Daily Mail   |   2013-05-09

Pagrobimo istorija JAV: aiškėja košmariška kasdienybė

  
Pagrobimo istorija JAV: aiškėja košmariška kasdienybė Amanda Berry ir dar dvi merginos buvo pagrobtos Klivlende ir išsislaisvino po dešimties metų.

Viešumoje vis daugiau detalių apie košmariškus dešimt metų, kuriuos pagrobėjo namuose praleido trys amerikietės. Dvi paauglės ir viena vos 21-erių sulaukusi Michelle Knight susitiko Arielio Castro namuose, kai jis jas pagrobė Klivlendo mieste ir laikė uždarytas dešimtmetį, pranešė „Daily Mail“.

 
Būtent Michelle papasakojo žiniasklaidai apie tai, kaip išgelbėjo savo likimo draugės Amandos Berry dukrytės Jocelyn gyvybę, nes ši vos tik gimusi nekvėpavo, o pagrobėjas grasino, kad jeigu mažylė mirs, jis nužudys ir jos motiną. Būtent M. Knight padarė dirbtinį kvėpavimą ir mergaitė išgyveno.
Pasakojama, kad Amanda pagimdė vaiką pripučiame baseine. Šiuo metu kol kas nėra aišku, ar gimdymo metu buvo naudojamos medicininės priemonės. Vėliau žiaurusis A. Castro jai liepė išvalyti ir sutvarkyti patalpą.
Dar viena baisi detalė – merginoms įvairiais būdais tarsi buvo kuriamas „naujas“ jų gyvenimas. Štai jų savotišku gimtadieniu tapo pagrobimo diena, kai kiekviena jų gaudavo po tortą, pažymintį tą įvykį. Tiesa, kasdienis jų gyvenimas metai iš metų keitėsi. Pirmiuosius kelis metus visos trys gyveno surakintos grandinėmis rūsyje, o vėliau jau – kartu su A. Castro antrame namo, kuriame buvo kalinamos, aukšte. Pasivaikščioti buvo leidžiama vidiniame kieme, tačiau visuomet tik pasislėpus po perukais ir akiniais nuo saulės.
 
Panašu, kad Amanda vienintelė išnešiojo kūdikį, o M. Knight patyrė ne vieną ir ne du persileidimus. Ją nuolat marino badu ir mušė, kad ji neišnešiotų vaisiaus.
 
Michellę ir Amandą A. Castro pagrobė, pasisiūlęs pavežti iš darbo namo. Trečioji auka buvo jo dukters draugė, jos lankė tą pačią mokyklą.
„Tiesa“ primena, kad A. Berry pavyko ištrūkti į laivę, kai A. Castro išėjo trumoam iš namų. Ją su dukterimi išvadavo kaimynas.
 
 
  

Žymos: JAV, Nusikaltimai, Pagrobimas

Komentarai

Naujausi straipsniai