Tiesa.com, alfa.lt   |   2020-01-18

Pagerėjo savijauta: buvusi ilgametė veganė dabar valgo žalią mėsą, inkstus, smegenis

  
Pagerėjo savijauta: buvusi ilgametė veganė dabar valgo žalią mėsą, inkstus, smegenis
© pixabay asociatyvi nuotrauka

Natalie Daniels iš Budapešto išaugo šeimoje, kuri laikėsi madingos Viduržemio jūros regiono mitybos taisyklių, vartojo mėsą, pieno produktus, daržoves, vaisius.

Mitybos specialistei buvo labai rūpėjo, kas patenka į jos lėkštę. Vengrė uoliai domėjosi maisto produktais, aiškinosi, kas yra gerai jos kūnui, o kas – ne.
Sulaukusi dvidešimties, mergina nusprendė tapti vegetare, tačiau neatsisakė kiaušinių, pieno produktų ir žuvies. Nors visus patiekalus ji gaminosi pati ir papildomai vartojo vitaminus, fiziškai ji jautėsi vis prasčiau. Dėl tos priežasties N. Daniels dar labiau sugriežtino mitybą, išbraukė iš savo raciono žuvį, kiaušinius ir pieno produktus.
 
Vildamasi, kad jos sveikata pasitaisys, ji tapo vegane. Ir atsitiko priešingai. Po dvylikos vegetarizmo ir trejų veganinės mitybos metų jai buvo diagnozuotas skydliaukės sutrikimas. Be to, ji kentėjo nuo vidurių užkietėjimo, pilvo pūtimo ir dieglių, smarkaus plaukų slinkimo, dantų problemų ir stiprių sąnarių skausmų.
 
Dar mergina skundėsi nuotaikų svyravimu ir tuo, kad jai užeina tam tikra „smegenų migla“, kai pasidaro apatiška, vangi, išsiblaškiusi. Kai visi tie simptomai nė kiek negerėjo, 15 metų iki tol mėsos nevartojusi Natalie nusprendė žengti radikalų žingsnį ir 2015 m. vėl perėjo prie kiaulienos, jautienos, paukštienos.
 
2018 m. ji susidomėjo pirmykšte ketogenine dieta, kurią sudaro daugiausia mėsa su dideliu riebalų kiekiu. Dabar ant 38 metų moters stalo būna ir kepenėlių, smegenėlių, subproduktų, ir net daug žalios mėsos.
Po vienų metų mitybos mėsos produktais N. Daniels paskelbė, kaip rašo portalas Krone.at, kad dabar jaučiasi kur kas geriau nei bet kada anksčiau ir visi simptomai pranyko.
 
Ji įsitikino, kad veganiška mityba net kenkia kūnui. Anot jos, žmogus yra sutvertas taip, kad turi reguliariai valgyti mėsą.
  

Žymos: Mėsa, Mityba, vegetarai, veganai

Komentarai

Naujausi straipsniai