Tiesa.com, metro.co.uk   |   2017-10-29

Paauglė po 12 valandų darbo numirė ant scenos

  
Paauglė po 12 valandų darbo numirė ant scenos
© Vlada Dzyuba Facebook
Paauglė dirbo iki išsekimo.
Vietoje kontrakte nurodytų 3 valandų per savaitę, vaikas dirbdavo be jokio poilsio, nes modelių agentūra norėjo gauti iš jos maksimalią naudą.

Vlada Dzyuba buvo vos 14-os metų, ji gyveno Rusijoje, tačiau su modeliu agentūra buvo išvykusi pusei metų į Kiniją, kur dirbo modelio darbą. Namo, į gimtinę mergaitė daugiau nebegrįžo.

Šanchajuje mergina tris mėnesius kasdien dirbdavo po 12 valandų, beveik nieko nevalgydavo, o prieš vieną šou, kuriame ji jau turėjo eiti podiumu, Vlada staiga suklupo ir nebeatsikėlė, merginą ištiko koma, o po dviejų ligoninėje ji mirė.
Vėliau paaiškėjo, kad kartu su uždegimu jai buvo ir chroniškas meningitas, kurio paauglė nesigydė, nes neturėjo laiko.
 
Vlados mama žinojo, kad vaikas prastai jaučiasi, nes kalbėdama telefonu mergina buvo prasitarusi, kad yra labai pavargusi ir visada nori miego. Mama pas dukrą nuskristi nebespėjo, kad ją dar pamatytų gyvą, nes nespėjo susitvarkyti vizos.
 
Tik po nepilnametės mirties paaiškėjo, kad vietoje kontrakte nurodytų 3 valandų per savaitę, vaikas dirbdavo be jokio poilsio, nes modelių agentūra norėjo gauti iš jos maksimalią naudą.
 
Po tragedijos modelių agentūros atstovė pareiškė užuojautą ir bandė teisintis, kad nežinojo, jog vaikas blogai jautėsi.
Visgi, tokios kalbos šeimai vaiko jau nebesugrąžins, o Maskvoje gyvenantys artimieji nenurims, kol agentūros atstovai nesulauks tinkamo atpildo. Kremliaus žmogaus teisių atstovai pradėjo tyrimą dėl žmonių išnaudojimo dideliu mastu.
 
 
  

Žymos: Mirtis, Modelis, Paauglė, išnaudojimas

Komentarai

Naujausi straipsniai