Tiesa.com   |   2013-02-22

O. Pistoriui laikina teismo malonė

  
O. Pistoriui laikina teismo malonė Olimpinis čempionas tikisi pradėti treniruotis jau kitą savaitę.

Garsiam sportininkui Oscarui Pistoriui šiandien kiek šviesesnė diena – jis paleistas už užstatą. Kaip žinia, šiuo metu Pietų Afrikos Respublikoje (PAR) vyksta garsiausias šiais laikais teismas. Jame olimpinis čempionas bando išvengti bausmės už tyčinę savo mylimosios 29 metų merginos Reevos Steenkamp žmogžudystę.

Nelaimė įvyko per Valentino dieną, kai į jauną merginą O. Pistoriaus namuose buvo paleistos keturios kulkos, kurios ir buvo mirtinos.
Sportininkas nuo pat pirmojo teismo posėdžio atrodo labai jautriai išgyvena dėl tragedijos ir tvirtina, kad įvyko baisi nelaimė, kurios jis nenorėjo ir tikrai neplanavo. Ir šiandien jis kūkčiojo teismo posėdyje, emocijos neatlėgo ir išgirdus teismo sutikimą paleisti už užstatą. Teigiama, kad šiandien pritrūko įrodymų, jog nusikaltimas buvo tyčinis.
 
Artimi sportininko draugai tvirtino, kad jis jau kitą savaitę norėtų pradėti treniruotis, nes tikimasi, kad tai padės atsigauti po patirto šoko ir išvalyti mintis, tačiau labai gali būti, kad su dviem specialiais kojų protezais bėgiojantis sportininkas nebus pajėgus pakelti nemažus sportinius krūvius.
 
 
  

Žymos: Sportas, Nelaimė

Komentarai

Naujausi straipsniai