Tiesa.com   |   2016-08-19

Nuogas D. Trumpas juokino amerikiečius

  
Nuogas D. Trumpas juokino amerikiečius
© Youtube.com
Nuogo kandidato į JAV prezidentus D. Trumpo statulos išdygo penkiuose miestuose.
Praeiviai žiūrėdami į nuogo D. Trumpą atvaizduojančią statulą neslėpė savo juoko.

Ketvirtadienį penkiuose Jungtinių Valstijų miestuose gyventojus prajuokino nuoga pretendento į prezidentus Donaldo Trumpo statula. Niujorke ji sukėlė praeivių juoką, tačiau netrukus buvo nugriauta parkų priežiūros pareigūnų.

Minėtame mieste statula buvo atidengta Sąjungos aikštėje, o ant jos postamento buvo užrašas: „Imperatorius neturi kiaušinių“ (Angl. – The Emperor Has No Balls).
Nuogo milijardieriaus statula nagingų meistrų darbas, o jų kūrinys stebėtinai panašus į gyvą D. Trumpą. Statula vaizduoja stovintį ir ant pilvo rankas sunėrusį vyriškį, o šviesių plaukų kupeta stebėtinai panaši į D. Trumpo šukuoseną.
 
Praeiviai žiūrėdami į nuogo D. Trumpą atvaizduojančią statulą neslėpė savo juoko ir plačiai aptarinėjo ir fotografavosi šalia.
 
Žmonės taip pat buvo pasipiktinę, kad statula gana greitai buvo nugriauta. Anot pareigūnų, to reikalavo parkų priežiūros įstatymas, kuris draudžia net ir nedidelius statinius statyti be leidimo.
 
Nuogo kandidato į JAV prezidentus D. Trumpo statulos išdygo Niujorke, Los Angeles, San Fracisko, Seatle ir Ohajo (Ohio) mieste.
 
Video žiūrėkite čia: 

 

 
  

Žymos: nuogybės, Donald Trump, statula, Los Angeles, San Fracisko, Seatle ir Ohao , Nuogo kandidato į JAV prezidentu

Komentarai

Naujausi straipsniai