Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-05-17

Nugaišo socialinių tinklų žvaigždė katė Grumpy

  
Nugaišo socialinių tinklų žvaigždė katė Grumpy
© Instagram.com

Socialiniuose tinkluose dėl pikto snukučio išgarsėjusi katė Grumpy nugaišo būdama septynerių, tviteryje pranešė jos šeimininkai.

ta keturkojė gegužės 14 d., antradienį, į gyvūnėlių rojų iškeliavo „namuose, būdama mamytės Tabathos rankose“.
„Nepaisant to, jog ja rūpinosi geriausi profesionalai, taip pat ir mylinti šeima, Grumpy po neseniai nustatytos šlapimo takų infekcijos patyrė rimtų komplikacijų, kurios tapo per daug sunkios, kad jas įveiktų“, – rašoma penktadienį paviešintame pranešime.
 
Grumpy buvo mylima ne tik ją auginusios šeimos, bet ir internautų. Jos piktas snukutis „padėjo nusišypsoti milijonams žmonių visame pasaulyje net ir pačiomis sunkiausiomis akimirkomis“.
 
Katė Grumpy socialiniuose tinkluose turėjo milijonines gerbėjų armijas. Instagrame ją sekė 2,4 mln., o tviteryje – 1,5 mln. internautų.
 
View this post on Instagram

#HappyBirthdayGrumpyCat

A post shared by Grumpy Cat (@realgrumpycat) on

Katė išgarsėjo 2012-aisiais, kai jos šeimininkės Tabathos brolis Bryanas Grumpy nuotrauka pasidalijo tinklalapyje „Reddit“. Visame pasaulyje išplitusi katės fotografija buvo naudojama kasdienėms gyvenimo situacijoms iliustruoti.
 
Nepaisant piktos išraiškos, Grumpy, kaip anksčiau pasakojo jos šeimininkai, iš tiesų buvo linksma katė. Ji mėgo žaisti, slėptis už užuolaidų ir darydavo tai, ką ir kitos katės.
 
Žvaigžde tapusi Grumpy filmavosi įvairiose reklamose, netgi turėjo vadybininką. Pasak jo, gyvūnas šeimininkams sukrovė tikrai nemažus turtus, kurių vertė apie 100 mln. dolerių, rašo Independent.co.uk.
 
  

Žymos: Gyvūnai, Interneto sensacija, Katė, katinas, Grumpy Cat

Komentarai

Naujausi straipsniai