Tiesa.com   |   2016-02-04

Norvegijoje prieglobstį tikisi gauti ir ištekėjusi 11-emetė

  
Norvegijoje prieglobstį tikisi gauti ir ištekėjusi 11-emetė
© Flickr.com
Dauguma susituokusių mažamečių vaikų ir paauglių atvyko iš Sirijos, Irako ir Afganistano.
Pagal Norvegijos įstatymus, lytiniai santykiai su vaiku iki 16 metų amžiaus prilyginami tvirkinimui ir seksualiniam išnaudojimui.

Pabėgėliams plūstant į Europą, ryškėja milžiniški kultūriniai skirtumai. Pranešimai apie smurto protrūkius įvairiuose miestuose ar juose veikiančiuose pabėgėlių centruose bei priekabiavimai prie moterų daugelio nebestebina. Tačiau analizuojant praėjusiais metais į senąjį žemyną atvykusių žmonių asmeninius duomenis, aiškėja šokiruojančių detalių.

 Kaip pranešė portalas thelocal.no, skaičiuojama, kad pernai Norvegijoje prieglobsčio paprašė 61 santuoką sudaręs nepilnametis. Mažiausiai dešimčiai iš jų buvo mažiau nei 16-iolika metų. Jaunausiai prieglobsčio prašytojai, kuri turėjo teisėtą vyrą, tebuvo 11 metų.
Pabėgėlių centruose taip pat apsigyveno kelios 18-emetės, kurios laukėsi antrojo vaiko.
Didžioji dauguma susituokusių mažamečių vaikų ir santuokas sudariusių paauglių atvyko iš Sirijos, Irako ir Afganistano.
 
Visos šios santuokos minėtose šalyse yra teisėtos, be to jos visuomenėje laikoma norma. Tiesa, ne Norvegijoje. Į šalį atvykę jaunuoliai, vedusieji jaunesnes nei 16 metų mergaites, užsitraukė teisėsaugos nemalonę. Pagal Norvegijos įstatymus, lytiniai santykiai su vaiku iki 16 metų amžiaus prilyginami tvirkinimui ir seksualiniam išnaudojimui.
 
Tokie kaltinimai gali būti pateikti 23 metų vyriškiui, kuris kirto Norvegijos sieną kartu su savo 14-emete žmona ir 18 mėnesių jųdviejų kūdikiu. Šiuo metu šeima gyvena atskirai, nes pareigūnai atlieka tyrimą dėl nepilnametės seksualinio išnaudojimo.
 
  

Žymos: Norvegija, Afganistanas, Irakas, pabėgėliai, Sisrija, neteisėta santuoka

Komentarai

Naujausi straipsniai