Tiesa.com   |   thelocal.no   |   2014-11-10

Norvegai muša imigrantų deportacijos rekordus

  
Norvegai muša imigrantų deportacijos rekordus Tarp deportuotų imigrantų daugumą sudaro Norvegijoje nusikaltimus įvykdę užsieniečiai.

Spalį norvegai deportavo 824 imigrantus. Tai rekordinis skaičius žmonių, išsiųstų iš šalies, pranešė portalas Thelocal.no.

Deportacijos mastai auga jau kuris laikas. Štai rugsėjį norvegai iš savo šalies išginė 763 imigrantus. Specialistai tvirtino, kad tokie skaičiai byloja, jog Imigracijos tarnyboje pradėjo dirbti daugiau žmonių, kurie vadovaujasi griežtesniais kriterijais spręsdami, kurieimigrantai gali toliau gyventi Norvegijoje, o kuriuos reikia deportuoti.
Prie naujų rekordų prisidėjo ir šalies įstatymai, numatantys paprastesnes procedūras norint išsiųsti imigrantus iš tokių šalių kaip Afganistanas ir Nigerija.
 
Imigracijos tarnybos darbuotojai neslėpė džiaugsmo dėl tokių savo darbo rezultatų: „Spalio mėnuo leis pasiekti užsibrėžtus metinius tikslus“, - džiaugėsi Migracijos tarnybos vadovė Kristin Kvigne.
 
Norvegijos vyriausybė buvo paskelbusi, kad 2014-aisiais iš šalies bus deportuoti 7100 žmonių. Spalio pabaigoje metinis išsiųstų imigrantų skaičius siekė 5,876.
 
Nemaža dalis deportuotų asmenų buvo tie, kurių prieglobsčio prašymai pakartotinai dėl įvairių priežasčių buvo atmesti. Dauguma jų buvo deportuoti ne po vieną, o kartu su šeimos nariais. Tačiau vis dėl to daugiausiai tarp deportuotų imigrantų buvo asmenys, padarę vienokius ar kitokius nusikaltimus Norvegijoje.
Manoma, kad būtent nusikaltusių imigrantų išsiuntimas namo yra esminis Migracijos tarnybos tikslas.
 
 
  

Žymos: Norvegija, Migracija, Nusikaltimai

Komentarai

Naujausi straipsniai