Tiesa.com   |   2010-10-27

Nori uždrausti mini sijonus

  
Nori uždrausti mini sijonus „Nieko per daug atskleidžiančio“, – tokia yra naujoji miesto mero politika.

Italijos pajūrio miesto Castellammare di Stabia valdžia nori įvesti aprangos taisykles, kurios draustų mini sijonus ir džinsus pažemintu liemeniu, praneša bbc.co.uk.

Pasak mero Luigi Bobbio, toks sprendimas leis pagerinti „dorą viešumoje“. Castellammare di Stabia bandoma taikyti naujus metodus, siekiant pažaboti tai, kas laikoma nevisuomenišku elgesiu. Meras L. Bobbio mano, kad naujos taisyklės padės „atkurti miestelio etiketą ir pagerinti miestelėnų santykius“. Taisyklių pažeidėjai turės mokėti baudą nuo 25 iki 580 eurų.
„Nieko per daug atskleidžiančio“, – tokia yra naujoji miesto mero politika. Jei taryba pritars, miestelyje taip pat bus draudžiama kaitintis saulėje ir žaisti futbolą viešoje vietoje.
„Manau, tai teisingas sprendimas“, – sakė miestelyje gyvenantis kunigas, pabrėždamas, kad tai puikus būdas kovoti su prievartautojais.
 
Castellammare di Stabia miestelis vėliausiai gavo teisę įsivesti papildomų draudimų. Italijos ministro pirmininko Silvio Berlusconi vyriausybė suteikė miesteliams papildomų teisių, kad jie galėtų patys kovoti su nusikalstamumu ir viešosios tvarkos pažeidinėjimu.

Kituose miesteliuose buvo uždrausta statyti smėlio pilis, bučiuotis automobiliuose, maitinti benames kates, avėti medines klumpes ir savaitgaliais naudoti žoliapjoves.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai