Tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2017-06-29

Moteris pagimdė mažą milžiną

  
Moteris pagimdė mažą milžiną
© youtube.com kadras.
Praėjus savaitei nuo gimimo kūdikiui jau per maži rūbeliai, skirti 6 mėnesių vaikams.
Nėštumo metu pora tikėjosi, kad gims dvynukai

Po gimdymo ligoninėje naujagimis vos tilpo ant svarstyklių, kurios parodė skaičius, įprastus sveriant 5 mėnesių kūdikius.

vidutiniškai sveria apie 3,5 kilogramo, akušerijoje laikoma, kad normalus pasaulį vos išvydusių mažylių svoris yra 2,5-4,5 kg, o į šią skalę nepatenkantys jau priskiriami prie neįprastų atvejų.
Tačiau JAV, Lexingtone (Pietų Karolina) gimęs berniukas vidurkį viršijo beveik 2 kartus, o gimdymo skyriaus medikai su tokiu atveju paskutinį kartą susidūrė prieš trečdalį amžiaus.
 
Po 37 metų gimdyvei atlikto cezario pjūvio pasaulį išvydęs berniukas buvo akivaizdžiai didesnis, o netrukus atlikus privalomąjį svėrimą paaiškėjo, kad jis vos telpa ant kūdikiams skirtų svarstyklių. Jų rodmenys šokiravo – per 14 svarų (6,5 kg).
 
„Paskutiniai nėštumo mėnesiai buvo tikras iššūkis. Nesitikėjau, kad jis bus toks didelis. Aš šoke“, – po gimdymo kalbėjo mama.
 
Naujagimio Colino tėvas, 38 metų Arthur’as Keisler’is pirmiausiai galvojo apie praktinius dalykus.
„Neturime jam tinkamo dydžio rūbelių. Apranga, skirta 3-6 mėnesių kūdikiams buvo per maža sūnui nuo jo gimimo praėjus vos savaitei. Teks pirkti naujų.
 
Jis nuolat išsišiepęs nuo ausies iki ausies. Aš – irgi“, – tėvystės rūpesčiais ir džiaugsmais dalijosi vyras.
 
Berniukas – trečiasis poros vaikas. Anot tėvų, nėštumo metu jie tikėjosi, kad gims dvynukai.
 
  

Žymos: JAV, Naujagimiai, kūdikio svoris

Komentarai

Naujausi straipsniai