Tiesa.com, Metro.co.uk   |   2019-05-17

Moteris nužudė nėščią paauglę ir iš jos įsčių išpjautą kūdikį pasiliko sau

  
Moteris nužudė nėščią paauglę ir iš jos įsčių išpjautą kūdikį pasiliko sau
© Unsplash.com

46-erių Clarisa Figueroa kaltinama Marlenos Ochoa-Lopez pasmaugimu. Nėščią merginą moteris į savo namus pietvakarinėje Čikagos dalyje prisiviliojo pažadėdama nemokamų drabužėlių jos būsimam vaikui.

ėščią Marleną, Clarisa ją pasmaugė ir, jei to dar nebūtų gana, iš motinos įsčių peiliu išsipjovė kūdikį. Supratusi, kad berniukas nekvėpuoja, ji surinko skubios pagalbos numerį. Kritinės būklės naujagimis skubiai nugabentas į gydymo įstaigą. 
Kaimynai teigė prieš tris savaites matę Clarisą visą kraujuotą ir rankose laikančią naujagimį maždaug tuo pat metu, kai paskutinį kartą gyva matyta ir Marlena. Tačiau moteris tikino, kad kūdikis – jos.
 
Skubios pagalbos dispečerinės operatorei moteris sakė, kad jos sūnus nekvėpuoja ir ji atlieka jam dirbtinį kvėpavimą. 
 
Įtariamajai žudikei pareikšti kaltinimai pirmo laipsnio nužudymu. Dieną po berniuko pristatymo į ligoninę, Clarisos namo kieme buvo rasti ir tikrosios kūdikio motinos palaikai.
 
Nuo kaltinimų žmogžudyste neišsisuko ir 24-erių Clarisos dukra Desiree, o tuo tarpu moters vaikinas Piotras Bobakas (40) bus teisiamas už mirusiojo kūno slėpimą.
Moters nusikaltimas išaiškintas policijai aptikus pinigams rinkti skirtą anketą. Internete ji sukūrė anketą, kuria prašė žmonių padėti surinkti aukų jos neva sūnaus, kurį pavadino Xanderiu, gydymui. Nenutuokę, kam jie iš tiesų padeda, žmonės jau buvo spėję suaukoti daugiau nai 1255 dolerius.
 
DNR tyrimai patvirtino, kad vis dar kritinės būklės ligoninėje gydomas berniukas, darbuotojų pavadintas Yadielu, tikrai yra nužudytosios Marlenos sūnus.
 
Tuo tarpu Clarisa savo socialinio tinklo paskyroje rašė 2017-ųjų birželį netekusi sūnaus Xaviero Tio Fidelo. 
 
  

Žymos: JAV, Nėštumas, Nužudymas, Žmogžudystė, gimdymas

Komentarai

Naujausi straipsniai