Tiesa.com   |   2013-06-26

Mokytojai Anglijoje uždirba kone daugiausiai pasaulyje

  
Mokytojai Anglijoje uždirba kone daugiausiai pasaulyje Mokytojai Anglijoje gali pasigirti neblogu užmokesčiu.

Naujausia statistika atskleidė, kad Anglijos mokytojai gali pasigirti vienu didžiausiu užmokesčiu išsivysčiusiose pasaulio šalyse, rašė „Dailymail“.

Skaičiuojama, kad už kiekvieną mokymo valandą mokytojas vidutiniškai gauna 40 svarų ir tai yra šeštasis pagal dydį uždarbis pasaulyje. Anglijoje mokytojai išsiskiria ir savo amžiumi, nes yra vieni iš jauniausių pasaulyje. Net 60 proc. mokytojų yra jaunesni nei 40 metų.
Šiuo metu vidutinis metinis mokytojo atlyginimas Anglijoje siekia 27,831 tūkst. svarų ir tai sudaro 684 mokymo valandas. Geriausias atlygis mokytojams mokamas Liuksemburge ir siekia 58, 718 svarų metinį atlygį. Tiesa toks uždarbis gaunamas, išdirbus mokykloje ne mažiau kaip 15 metų.
 
Aukštu mokytojų darbo užmokesčiu taip pat gali pasigirti Danija, Vokietija, JAV ir Kanada. Tačiau Anglija gerokai aplenkė Prancūziją, Ispaniją ir Olandiją. Tiesa, Anglijoje pradedantysis mokytojas gauna apie 19 tūkst., svarų metinį atlyginimą, kuris išdirbus 10 metų pasiekia vidurkį, t.y. apie 27 tūkst. svarų.
  

Žymos: Pinigai, Mokytojai, Anglija

Komentarai

Naujausi straipsniai