Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-08-01

Mirusios mamos šaldytuve – kraupus radinys: daugiau nei 40 metų dėžutėje gulėjo visai ne torto papuošimas

  
Mirusios mamos šaldytuve – kraupus radinys: daugiau nei 40 metų dėžutėje gulėjo visai ne torto papuošimas
© Youtube.com
Adamas Smithas aprodo šaldiklį, kuriame rado kraupų radinį

Vienas Misūrio valstijoje, JAV, gyvenantis vyriškis niekaip negali atsigauti sužinojęs kraupią mirusios mamos paslaptį – beveik 40 metų ji šeimos šaldiklyje slėpė negyvą kūdikį.Adamas Smithas (37) ne kartą savo mamos Barbaros teiravosi, kas yra toje šaldiklyje esančioje dėžutėje. Jis manė, kad ten kaip prisiminimas laikomas vestuvinio torto papuošimas.
„Keletą kartų jos klausiau. Arba ji apie tai nekalbėdavo, arba mane ignoruodavo“, – sakė jis „KSDK News“.
 
Adamo mamai Barbarai liepos 21 d. mirus po kovos su plaučių vėžiu, vyras ėmė tvarkyti jos butą. Jis nesitikėjo, kad kartu su kitais daiktais šaldiklyje ras negyvą kūdikį.
 
„Ištraukiau (dėžutę). Paėmiau peilį ir juo perpjoviau plastiką. Atidariau dėžutę ir joje radau sušalusį kūdikį“, – sakė jis.
 
A. Smithas teigė, kad mažylis buvo „virtęs į mumiją“, buvo matyti plaukai, oda taip pat nebuvo pradėjusi irti. Jo kūnelis buvo suvyniotas į rožinės spalvos vilnonę antklodę.
„Mane ištiko šokas. Padėjau jį atgal į dėžę ir iškart iškviečiau policiją“, – tęsė Barbaros sūnus.
 
Sent Louiso policijos departamento atstovas „People“ patvirtino, kad šiuo metu atliekamas išsamus tyrimas. Laukiant autopsijos, rasto kūdikio mirtis traktuojama kaip įtartina.
 
Mama turėjo paslapčių
 
Po šio šokiruojančio radinio Adamas, turintis vyresnę seserį, ėmė domėtis mamos gyvenimu. Vyras pasakojo girdėjęs, kad Barbara kadaise pagimdė dvynukus, kurių vienas gimė negyvas.
Jis taip pat spėja, kad jo mamos taip akylai saugotas dėžutės turinys reiškia, jog ji, įtariama, buvo atsakinga už rasto kūdikio mirtį.
 
„Net kai gulėjo mirties patale, ji taip ir neatskleidė, kas yra toje dėžutėje. Pradedu įtarti, kad ji kažką šiam kūdikiui padarė ir nenorėjo niekam apie tai sakyti, nes baiminosi, kad pateks į bėdą“, – toliau naujienų tarnybai pasakojo A. Smithas.
 
Nors su tėvu A. Smithas nebendrauja, apie tokį radinį šaldiklyje jis jį informavo. Tėvas jam pasakojo, kad pirmojo jųdviejų pasimatymo metu Barbara buvo nėščia, o porai susitikus antrą kartą, ji nebeatrodė besilaukianti vaiko.
 
Aiškėjant daugiau paslaptingų detalių, Adamas prisiminė, kaip vaikystėje Barbara apraudojo savo vyriausio vaiko, vardu Jennifer, mirtį dieną, kai merginai būtų suėję 21 metai. Tuo metu jam tai pasirodė labai keista.
 
„Tai sužinojęs esu labiau sumišęs, piktas ir tiesiog noriu viską išsiaiškinti. Noriu rasti atsakymus“, – pasakojo vyras. 
  

Žymos: JAV, Mirtis, Policija, Kūdikis

Komentarai

Naujausi straipsniai