Tiesa.com   |   2013-07-25

Mirtina kelionė Ispanijoje

  
Mirtina kelionė Ispanijoje Ispanijos šiaurėje nuo bėgių nuriedėjus 13 vagonų, žuvusieji skaičiuojami dešimtimis.

Baisūs vaizdai iš Ispanijos sukaustė žmones. Šioje šalyje vakar vakare įvyko tragiška avarija, kai 13 vagonų keleivinis traukinys nuriedėjo nuo bėgių ir pražudė mažiausiai 77 žmones, tačiau manoma, kad aukų skaičius dar išaugs. Sužeista apie 130 žmonių, o traukiniu važiavo – virš 200 keleivių. Tad mirtinų arba lengvesnių sužeidimų patyrė visi važiavusieji pragaištingu traukiniu.

Kaip pranešė BBC, nelaimė įvyko Ispanijos šiaurės vakaruose esančiame Galicijos regione, netoli Santjago de Kompostela miesto. Traukinys vyko iš Madrido į Ferolį.
Žmonės, buvę nelaimės vietoje, žiniasklaidai sakė, kad vaizdai tragiški: ant bėgių guli lavonai, gyvi žmonės vaitoja ir aprauda žuvusiuosius. Remiantis liudininkų pasakojimu, galima daryti prielaidą, kad toks didelis žuvusiųjų skaičius yra todėl, kad vagonai nuo bėgių pradėjo riedėti vienas paskui kitą ir suvirto visi į krūvą, tad daugeliui žuvusiųjų nebuvo jokių šansų išgyventi.
 
Manoma, kad nelaimė įvyko, nes traukinys dvigubai viršijo leistiną greitį staigiame posūkyje, tačiau kol kas nėra aišku, ar tai buvo žmogaus klaida ar techninis gedimas. Du traukinio mašinistai per avariją nenukentėjo.
 
Video iš įvykio vietos gali pamatyti žemiau:
 

  

Žymos: Ispanija, Nelaimė, Kelionė, Traukinys

Komentarai

Naujausi straipsniai