Tiesa.com   |   2011-03-25

Mirė legendinė JAV aktorė E.Taylor

  
Mirė legendinė JAV aktorė E.Taylor E.Taylor suvaidino daugybę nepamirštamų vaidmenų.

Eidama 79-uosius trečiadienio rytą mirė pasaulinio garso aktorė Elizabeth Taylor, liūdną žinią pranešė BBC.

 Daugiau nei prieš mėnesį dėl širdies nepakankamumo ji buvo paguldyta į Los Andželo ligoninę. Vėliau buvo pranešta, kad didžiojo ekrano legendos E. Taylor sveikatos būklė ligoninėje pagerėjo ir jos neištiko širdies smūgis, insultas, jai taip pat nebuvo atlikta jokia širdies operacija.
2009 metais aktorei buvo pakeistas širdies vožtuvas, pastaruosius penkerius metus ji dėl chroniškų skausmų naudojosi vežimėliu.
 
Mirties akimirką E. Taylor buvo su keturiais savo vaikais: Michaelu Wildingu, Christopheriu Wildingu, Liza Todd ir Maria Burton, rašoma E. Taylor atstovės pranešime. E. Taylor paliko 10 anūkų ir keturis proanūkius.
 
Holivudo legenda E. Taylor suvaidino iš viso daugiau nei 50 filmų, yra pelniusi JAV Kino meno ir mokslo akademijos apdovanojimų, tarp jų ir už garsųjį vaidmenį filme „Kas bijo Virdžinijos Vulf?“
Per ilgą karjerą kine pelniusi du „Oskarus“ E. Taylor garsėjo ne tik vaidmenimis didžiajame ekrane, bet ir audringu asmeniniu gyvenimu – iš viso ji buvo ištekėjusi net 8 kartus – taip pat labdaringa veikla.
 
Jos sūnus M. Wildingas, kalbėdamas apie velionę motiną, sakė, jog didžiuojasi jos neįtikėtinu darbu kine, jos sėkme versle ir jos drąsia bei nenuilstama veikla kovoje su AIDS.
Aktorės laidotuvės bus skirtos tik šeimos nariams ir vyks savaitės gale. Vietoje gėlių šeima prašo visuomenės pagarbą velionei išreikšti paremiant Elizabeth Taylor AIDS fondą.
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai