Tiesa.com   |   2015-06-18

Milano autobusų vairuotojų maišto priežastis – imigrantai

  
Milano autobusų vairuotojų maišto priežastis – imigrantai
© Wikipedia.com
Kaip anksčiau rašė „Tiesa“, pietų šalys: Italija, Kipras, Malta ne vieną kartą garsiai šaukėsi Europ
Kovai prieš imigrantus susitelkė Milane kursuojančių autobusų vairuotojai.

Įtampa Europoje dėl emigrantų iš Afrikos sparčiai auga. Tūkstančiai žmonių laivais kasdien bando pasiekti pietinius Europos šalių krantus ir pabėgti nuo karo negandų ar tiesiog skurdo. Vieniems jų – pasiseka, kitiems – gyvenimas baigiasi jūroje, nes perpildyti laivai skęsta Viduržemio jūroje, nusinešdami tūkstančius žmonių gyvybių.

Kaip anksčiau rašė „Tiesa“, pietų šalys: Italija, Kipras, Malta ne vieną kartą garsiai šaukėsi Europos Sąjungos (ES) pagalbos, tačiau kol kas politikai ryžtingų veiksmų nesiėmė. Taigi Italija yra viena tų, kuri kovoja su tūkstančiais atvykėlių, o šie tapo dideliu išbandymu socialinei šalies sistemai.
Kovai prieš imigrantus susitelkė Milane kursuojančių autobusų vairuotojai. Jie informavo savo vadovybę, kad atsisako vairuoti autobusus, nes jais pastaruoju metu važiuoja ypatingai daug imigrantų. Vairuotojai įsitikinę, kad imigrantai juos gali užkrėsti sunkiomis ligomis.
 
Labiausiai pažeidžiami jaučiasi tie vairuotojai, kurių autobusų maršrutai kursuoja iš centrinės traukinių stoties į miegamuosius rajonus. Šiuo maršrutu per paskutines kelias savaites pradėjo naudotis šimtai atvykėlių iš įvairių Afrikos šalių, pranešė portalas thelocal.com.
 
Vairuotojai taip pat reikalauja, kad autobusai būtų dažniau valomi ir dezinfekuojami. Jie taip pat paneigė kalbas, kad jiems buvo išdalinti apsauginiai kostiumai, veido kaukės ir pirštinės. Tokiais apsaugos komplektais „apsiginkluoja“ darbuotojai, prie Viduržemio jūros kranto gelbėdami nelegalus.
 
  

Žymos: Italija, Imigrantai, Milanas, Nelegalai, Afrika

Komentarai

Naujausi straipsniai