Tiesa.com   |   BBC   |   2018-10-15

Medžiotojas britą nušovė supainiojęs su žvėrimi

  
Medžiotojas britą nušovė supainiojęs su žvėrimi
© Paxson Woelber nuotr.
Nelaimė įvyko Prancūzijos kalnuose.
Aktyvaus laisvalaikio mėgėjas važinėjo kalnų dviračiu, kai jį pakirto iš medžiotojo šautuvo paleista kulka

Savaitgalį tragiškai žuvo jaunas britas, laisvalaikį leidęs Prancūzijos Alpėse. Vyrą per klaidą nušovė medžiotojas.

Incidentas įvyko miškingoje kalnų vietovėje netoli Prancūzijos ir Šveicarijos pasienio. Čia atostogaujantis 34 metų aktyvaus laisvalaikio mėgėjas britas Marcas Suttonas važinėjo kalnų dviračiu, kai jį pakirto iš medžiotojo šautuvo paleista kulka.
Vyras žuvo iš karto.
 
Paaiškėjo, kad į jį šovė 22 metų prancūzas. Jis taip pat atsidūrė ligoninėje – jauną medžiotoją po įvykio ištiko stiprus šokas.
 
Įvykio tyrimui vadovaujantis regiono prokuroras Philippe’as Toccanieras spauda sakė, kad incidentas traktuojamas kaip nelaimingas atsitikimas, tačiau dar neatmetama galimybė pradėti tyrimą dėl žmogžudystės.
 
„Žuvusiojo šalmas ir dviratis buvo ryškių spalvų, todėl gana sunku supainioti jį su medžiotojo taikiniu“, – sakė prokuroras.
 
Prancūzijoje šiuo metu – pats medžioklės sezono įkarštis, tad gamtoje pilna medžiotojų. Šioje šalyje toks užsiėmimas siekia šimtametes tradicijas ir yra itin populiarus, medžiotojų licencijas turi apie milijoną žmonių.
 
Tiesa, panašūs incidentai – dažnesni nei kur nors kitur Europoje: per pastaruosius 3 metus Prancūzijoje medžiotojai per klaidą nušovė net 20 žmonių.
  

Žymos: Prancūzija, Alpės, žūtis, medžiotojas, medžioklė

Komentarai

Naujausi straipsniai