Tiesa.com, delfi.lt, BNS   |   2019-11-20

Medžiokliniai šunys užpuolė ir mirtinai sudraskė nėščią moterį

  
Medžiokliniai šunys užpuolė ir mirtinai sudraskė nėščią moterį
© pixabay asociatyvi nuotrauka

Šiaurės Prancūzijoje šunis vedžiojusią kūdikio besilaukiančią moterį mirtinai sukandžiojo medžioklėje su skalikais dalyvavę šunys, antradienį pranešė bylą tiriantys pareigūnai.

ers kūnas buvo rastas šeštadienį miške prie Viler Kontrė miesto, maždaug už 90 kilometrų į šiaurės rytus nuo Paryžiaus. Skrodimas parodė, kad moteris mirė „nukraujavusi po to, kai keli šunys sukandžiojo jos viršutines ir apatines galūnes bei galvą“, pranešė prokuroras Fredericas Trinhas.

Kai kurie sužalojimai buvo padaryti jau „po mirties“, pridūrė jis. Pasak F. Trinho, siekiant nustatyti, kieno keturkojai užpuolė auką, buvo patikrinti 93 šunys, įskaitant dalyvavusius medžioklėje su skalikais ir penkis moters šunis. Policija pradėjo tyrimą dėl netyčinio nužudymo užpjudžius šunimis.

Kaip rašoma vietos laikraštyje „Le Courrier Picard“, skalikai buvo naudojami elnių medžioklėje. Vedžiodama savo šunis moteris dar spėjo paskambinti savo partneriui ir pranešti apie „grėsmę keliančius šunis“, nurodė prokuratūra. Vėliau šis vyras rado moters kūną miške.
  

Žymos: Mirtis, Šunys, Tragedija, nėščia moteris

Komentarai

Naujausi straipsniai