Tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2015-04-24

„McDonald‘s“ klientė pasiuto gavusi sūrainį be kumpio

  
„McDonald‘s“ klientė pasiuto gavusi sūrainį be kumpio   Moteris „McDonald‘s“ užkandinėje ėmė šaudyti po to, kai du kartus iš eilės gavo hamburgerį be mėsos.
Moteris „McDonald‘s“ užkandinėje ėmė šaudyti, nes susinervino, kai du kartus iš eilės jai buvo patiektas sūrainis be mėsos.

Moteris „McDonald‘s“ užkandinėje ėmė šaudyti, nes susinervino, kai du kartus iš eilės jai buvo patiektas sūrainis be mėsos. 30-etė Shaneka Monique Torres iš Mičigano (JAV valstija)už šį išpuolį buvo nuteista ir uždaryta į kalėjimą.

Nagrinėjant šią bylą teisme liudininkai pasakojo, kad praėjusių metų vasario mėnesį Sh. M. Torres atvyko į vieną JAV „McDonald‘s“ užkandinių ir užsisakė sūrainį su kumpiu. Gavusi savo maistą klientė hamburgeryje pasigedo mėsos. Ji dėl to pasiskundė užkandinės vadybininkui. Pastarasis atsiprašė už kolegos klaidą ir pasiūlė sugrįžti vėliau pasivaišinti nemokamu sūrainiu.
Moteris į „McDonald‘s“ grįžo po kelių valandų ir tapo nevaldoma, kai pamatė, kad jos nemokame sūrainyje ir vėl nėra kumpio. Aprėkusi darbuotojus ji išsitraukė ginklą ir ėmė šaudyti. Moteris nesitaikė į žmones, tačiau kurį laiką švaistėsi patalpoje, kurioje buvo nemažai darbuotojų ir klientų.
 
Moteris už tokį elgesį buvo nuteista penkeriems metams kalėjimo. Dar du teismas jai pridėjo už tai, kad ji išplūdo gaisrininką. Taigi nelaisvėje Sh. M. Torres iš viso praleis septynerius metus, pranešė portalas independent.co.uk.
 
Mičigane gyvenanti moteris pripažino kaltę ir atsiprašė už savo elgesį. Ji teismą tikino, kad daugiau tai nepasikartos. Nuteistosios advokatas gindamas savo klientę bandė įrodyti, kad šaudymas iš ginklo tebuvo atsitiktinumas be blogų ketinimų.
 
 
  

Žymos: JAV, Maistas, Nusikaltimai

Komentarai

Naujausi straipsniai