Tiesa.com   |   2013-04-04

Maskva pavasarį gąsdina žmones

  
Maskva pavasarį gąsdina žmones Pavasarį Maskvos nemėgsta nei sostinės gyventojai, nei turistai.

Maskva pavasarį nėra pats patraukliausias miestas. Šiuo metų laiku jo nemėgsta nei miestelėnai, nei turistai, mat tirpstant sniegui Maskvos gatvės virsta sunkiai išbrendamais purvynais.

Jeigu yra žodis, galintis į Maskvą pavasarį atvykusiam turistui išsamiai apibūdinti situaciją mieste, tai būtų „pliurzė“, rašė „The Guardian“.
Iš esmės nuo kovo iki balandžio Maskvoje gatvių ir kelių tiesiog nebelieka – visur teka tiršto rudo purvo upės, o naktį paspaudus pavasariniam šaltukui jos dar užsitraukia plonu ledo sluoksniu. Miestas iš tikrųjų daugeliui žmonių gali atrodyti kaip nevalyva kaimo vietovė. Maskvos gatvės pavasarį tikrai niekuo nesiskiria nuo Rusijos kaimų, ir gyventojai čia nuolat keikia gatves ir pavasarį.
 
Tiesa, sniegas juk greit neištirpsta. Šaligatviais ir gatvėmis upe plūsta purvas, o šalia dar stūkso pajuodusio ir sukietėjusio sniego kalnai. „Ar begali būti gražiau?“ – klausė „The Guardian“.
 
Orų prognozės šį pavasarį nedžiugina nei Europos, nei Rusijos. Kol kas meteorologai nėra gailestingi ir staigaus bei malonaus atšilimo neprognozuoja. Artimiausiomis dienomis maskviečių laukia sniegas ir lietus.
 
Daugiau žiūrėkite vaizdo įraše žemiau:
 

  

Žymos: Rusija, Maskva, Orai

Komentarai

Naujausi straipsniai