Tiesa.com, Delfi.lt   |   2019-08-13

Malaizijoje ieškant dingusios paauglės aptikti palaikai

  
Malaizijoje ieškant dingusios paauglės aptikti palaikai
© Twitter.com
Nora Quoirin

Malaizijoje prieš dešimt dienų per šeimos atostogas dingusios prancūzų ir airių kilmės paauglės ieškantys pareigūnai aptiko palaikus; neatmetama, kad tai gali būti dingusi mergina, antradienį pranešė viena labdaros organizacija.

a Quoirin dingo rugpjūčio 4-ąją – kitą dieną po to, kai su savo šeima iš Londono atvyko atostogų į atogrąžų miškų kurortą.
Tėvai įtarė, kad paauglė buvo pagrobta. Tuo tarpu Malaizijos policija tai traktavo kaip asmens dingimą.
 
Daugiau nei 350 žmonių buvo pasiųsti į tankias džiungles šalia kurorto „Dusun“ ieškoti merginos. Paieškai taip pat buvo pasitelkti sraigtasparniai, bepilotės skraidyklės, kinologais su šunimis bei narai.
 
Merginos buvimo vietą bandė nustatyti ir vietos šamanai, o policijos tyrėjams talkino jų kolegos iš Didžiosios Britanijos, Airijos ir Prancūzijos.
 
Jungtinės Karalystės labdaros organizacija „Lucie Blackman Trust“, padedanti užsienyje dingusių britų artimiesiems, pranešė, kad paieškos komandos aptiko kūną.
„Šiuo metu negalime patvirtinti, kad tai iš tiesų Nora. Visgi panašu, jog taip ir yra. Atliekami tyrimai tapatybei patvirtinti ir mirties priežasčiai nustatyti“, – rašoma organizacijos išplatintame pranešime.
 
Daugiau jokių detalių organizacija nepateikė. Malaizijos pareigūnai kol kas nepateikė jokių komentarų.
 
ŠALTINIS: delfi.lt
 
  

Žymos: Policija, Malaizija, paieška, airė, Nora Quoirin, dingo paauglė,

Komentarai

Naujausi straipsniai