Tiesa.com   |   nydailynews.com   |   2017-08-25

Loterijoje laimėjusi moteris: į darbą negrįšiu

  
Loterijoje laimėjusi moteris: į darbą negrįšiu
© Flickr nuotr.
Laimėtoja reguliariai žaidė loterijoje.
Moteris dabartiniame darbe praleido ilgiau nei pusę savo gyvenimo ir daugiau ten neis

Daugiau nei pusę milijardo svarų sterlingų sumą loterijoje laimėjusi moteris naują gyvenimą pradės nuo to, kad negrįš į darbą medicinos centre.

Šią savaitę Jungtinėse Amerikos Valstijose buvo laimėtas antras pagal dydį šalies istorijoje piniginis prizas – moteris iš Masačiusetso valstijos susižėrė 758,7 milijono JAV dolerių (592 mln. £).
Laimingąją pristačius visuomenei ši pareiškė, kad sužinojusi apie nusišypsojusią sėkmę ji pirmiausiai nutarė daugiau neiti į darbą, kuriame dirbo pastaruosius 32 metus ir planavo anksčiau laiko išeiti į pensiją.
 
„Ilgai negalėjau patikėti, kad laimėjau. Dabar aš žinau – aš laimėtoja, man šiek tiek baisu. Bet viskas bus gerai. Turėjau drambliuko svajonę, kuri pagaliau tapo realybe.
 
Dabar noriu pabūti viena, tiesiog pabūti savimi“, – spaudos konferencijoje atviravo 53 metų Mavis L. Wanczyk.
 
Ji tikino, kad laimingų skaičių derinį jai lėmė pasirinktos šeimos narių gimimo datos bei kiti gyvenimę reikšmę turintys skaičiai. Moteris loterijoje žaidžia reguliariai.
 
Atskaičius mokesčius ji gaus 443 mln. JAV dolerių (345 mln. £). Šią sumą loterijos organizatoriai laimėtojai gali atiduoti vienu metu, arba mokėti dalimis 29 metus.
 
Praėjusiais metais M. Wancyzk ištiko didžiulė tragedija: lapkritį mirė jos vyras, kuris buvo patrenktas, o įvykio kaltininkas paspruko.
  

Žymos: JAV, Loterija, Laimėjimas

Komentarai

Naujausi straipsniai