Tiesa.com   |   2018-04-18

Lietuvei trumpam grąžintos pakistaniečio vyro pagrobtos dukros

  
Lietuvei trumpam grąžintos pakistaniečio vyro pagrobtos dukros
© Facebook nuotr.
Maimouna Liškauskaitė septynerius metus ieškojo pagrobtų dukrų.
Tik praėjusį mėnesį M. Liškauskaitei sužinojus apie savo vaikų buvimo vietą, teismo sprendimu mergaitės buvo atgabentos pirmą kartą susitikti su motina.

Trečiadienį Aukščiausiasis teismas nusprendė, kad trys be lietuvės Maimounos Liškauskaitės žinios į Pakistaną tėvo išvežtos dukros, kurios motinos nematė septynerius metus, trims mėnesiams sugrąžinamos motinos globai.

Pastarieji metai kaunietei Maimounai Liškauskaitei buvo kupini kovos ir bevaisių savo vaikų paieškų. Prieš septynerius metus jos vyras be moters žinios išvyko iš Dubajaus su jų trimis dukromis ir nebegrįžo. Moteris paštu gavo skyrybų dokumentus.
Tik praėjusį mėnesį M. Liškauskaitei sužinojus apie savo vaikų buvimo vietą, teismo sprendimu mergaitės buvo atgabentos pirmą kartą susitikti su motina. Jauniausioji dukra lietuvės motinos nebepažįsta.
 
Dubajaus teismas jau anksčiau buvo nusprendęs, kad mergaitės Ayesha, Maryam ir Amna turi gyventi su motina, tačiau iki šiol tėvas Jamshidas Siddique slapstėsi kartu su vaikais.
 
2004 m. sausio 7 d. Maimouna Liškauskaitė pakeitė religiją į Islamą ir Lietuvoje susituokė su pakistaniečiu Jamshidu Siddique. Netrukus gimė trys poros dukros. Šeima kartu persikraustė į Dubajų 2010 m., tačiau vos po metų vyras, pagrobęs tris poros dukras, dingo be žinios.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  

Žymos: Pakistanas, Pagrobimas, Tėvai ir vaikai, Maimouna Liškauskaitė

Komentarai

Naujausi straipsniai