Tiesa.com/BNS   |   2017-05-24

Lenkai sutuoktiniai žuvo belaukdami Mančesterio arenoje buvusių dukterų

  
Lenkai sutuoktiniai žuvo belaukdami Mančesterio arenoje buvusių dukterų
© Twitter.com
Mažiausiai du lenkai per išpuolį žuvo, vienas buvo sužeistas.
Žuvusi pora yra Angelika ir Marcinas Klisai. Jiems pirmadienį vakare dingus, šeimos nariai pradėjo jų ieškoti.

Praėjus šiek tiek daugiau nei parai po teroristinės atakos Mančesterio arenoje, aiškėja žuvusiųjų tapatybės. Jau žinoma, kad mažiausiai du Lenkijos piliečiai žuvo per mirtininko išpuolį.

Teigiama, kad mirtinai per sprogimą nukentėjo dviejų merginų tėvai, kurie atvyko po renginio pasiimti savo dukterų. Abu jie nuo patirtų sužalojimų mirė.
Tai patvirtino lenkų Užsienio reikalų ministerija.
 
Lenkijos žiniasklaida citavo užsienio reikalų ministro Witoldo Waszczykowskio žodžius, kad pirmadienio vakarą Anglijos šiauriniame mieste įvykdyto išpuolio aukomis tapo lenkai, atvykę į areną pasiimti savo dukrų po JAV popmuzikos žvaigždės Arianos Grande koncerto.
 
„Šios dvi merginos, viena suaugusi, o kita – paauglė, dalyvavo koncerte. Tėvai atvažiavo pasiimti dukrų po koncerto, bet, deja, šįryt gavome žinią, kad jie neišgyveno per sprogimą“, – sakė ministras.
W. Waszczykowskis pridūrė, kad šių tėvų dukros yra saugios.
 
„Jomis rūpinasi įvairios tarnybos – tiek Britanijos, tiek Lenkijos konsulato“, – aiškino jis.
Lenkų žiniasklaida, remdamasi šeimos pranešimais socialiniuose tinkluose, nurodo, kad žuvusi pora yra Angelika ir Marcinas Klisai. Jiems pirmadienį vakare dingus, šeimos nariai pradėjo jų ieškoti.
 
W. Waszczykowskis taip pat patvirtino, kad buvo sužeistas ir trečias lenkas.
 
„Jis taip pat yra koncerte dalyvavusios šeimos tėvas.Laimei, jis guli ligoninėje po sudėtingos operacijos, bet visa rodo, kad jis gyvens“, – sakė ministras.
 
Britų pareigūnai nustatė, kad ataką įvykdė 22 metų Salmanas Abedi (Salmanas Abedis), libių kilmės britas. Atsakomybę už ataką prisiėmė džihadistų grupuotė „Islamo valstybė“.
 
  

Žymos: Teroro ataka, Išpuolis Mančesteryje, teroro aukos, Mančesterio arena

Komentarai

Naujausi straipsniai