Tiesa.com, alfa.lt   |   2019-06-05

Kvailiausi plėšikai pasaulyje: vėliau sugrįžti pasiūlęs parduotuvės savininkas įviliojo į pinkles

  
Kvailiausi plėšikai pasaulyje: vėliau sugrįžti pasiūlęs parduotuvės savininkas įviliojo į pinkles
© stop kadro nuotrauka

Turbūt visi parduotuvių savininkai žino, kad kasoje geriausia laikyti nedidelę sumą pinigų. Taip apiplėšimo metu išvengiama didelių nuostolių. Tačiau vienas Belgijoje esančios parduotuvės savininkas jį apiplėšti pasiruošusiems vagims pasakė sugrįžti vėliau, kai jis turės daugiau pinigų.

Turbūt pagalvojote, kad tai – pokštas? Tačiau, pasirodo, šių parduotuvės savininko žodžių plėšikai paklausė ir nieko nepešę prižadėjo sugrįžti kitą kartą.
Interviu BBC parduotuvės savininkas sakė: „Ramiai jiems pasakiau, kad parduotuvių niekas neapiplėšinėja 15 val. Tai daryti reikėtų 18.30 val.
 
Dabar gautumėte maždaug 1000 eurų, bet sugrįžus vėliau jūsų laimikis padidėtų keletą kartų.“ Elektronines cigaretes pardavinėjantį vyrą nustebino tai, kad paklausę jo plėšikai nusprendė išeiti.
 
„Supratau, kad susidūriau ne su pačiais protingiausiais žmonėmis“, – sakė vyras, kuris, išėjus plėšikams, apie bandymą apvogti pranešė policijai.
 
Pareigūnai buvo įsitikinę, kad į parduotuvę vagys nesugrįš, tačiau savininkas manė priešingai. Nepaisydami to, pareigūnai atvyko į parduotuvę ir pasislėpė jos gale esančiame kambaryje.
 
Plėšikai sugrįžo 17.30 val., tačiau, savininkui pasakius, kad iki parduotuvės uždarymo liko dar valanda, jie vėl pasišalino. Trečią kartą sugrįžus į parduotuvę, juos ten sulaikė pareigūnai.
 
Iš viso antrankiai uždėti penkiems vyrams. Dar vienam jų pavyko pabėgti. Šiai istorijai nuskambėjus Belgijoje, parduotuvę apiplėšti bandę vyrai pelnė kvailiausių plėšikų pasaulyje vardą.
 
 
  

Žymos: Belgija, Vagys, parduotuvė, plėšikai

Komentarai

Naujausi straipsniai