Tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2018-06-22

Kunigas per krikštynas trenkė kūdikiui

  
Kunigas per krikštynas trenkė kūdikiui
© Max Pixel nuotr.
Vaiko krikštynų apeigas sutrikdė kunigo smurtas.
Garbaus amžiaus dvasininkas pastebimai sutrinka dėl krikštijamojo verksmo

Internete plinta vaizdo įrašas, įamžinęs nederamą kunigo elgesį per vaiko krikštynas – dvasininkas trenkė verkiančiam mažyliui į veidą.

Maždaug pusės minutės trukmės įraše įamžinta bažnyčioje vykstančių vaiko krikštynų apeigų atkarpa. Iš pradžių aplinkiniai su šypsena stebi, kaip ant mamos rankų laikomas mažylis ima verkti, o greta stovintis kunigas skelbia ceremonijos tekstą.
„Paženklinsiu kaktą vandeniu ir kai apkabinsiu šį mažą žmogų, jis taps mažuoju krikščioniu“, – kalba jis.
 
Garbaus amžiaus dvasininkas pastebimai sutrinka dėl krikštijamojo verksmo – pakyla jo kalbos tonas, vyras suima vaiko galvelę rankomis ir, visų nuostabai, delnu trenkia jam per veidą taip dar labiau įaudrindamas mažylį.
 
Iš karto po to motina bando priglausti vaiką arčiau savęs, tačiau kunigas neatstoja, apglėbia mažylio galvą, glaudžia jį prie savęs.
 
Tuomet įsikiša vaiko tėvas ir kone jėga išplėšia jį iš dvasininko glėbio.
 
Tuo įrašas, kurį jau peržiūrėjo milijonai interneto naudotojų, baigiasi. Kol kas neaišku, kurioje vietoje jis darytas, todėl iki šiol nėra oficialaus bažnyčios vertinimo. Dvasininkas kalba prancūziškai, todėl galima daryti prielaidą, jog tai įvyko Prancūzijoje arba valstybėje, kurioje ši kalba yra oficiali.
 
  

Žymos: Bažnyčia, Kūdikis, Smurtas, Kunigas, krikštynos

Komentarai

Naujausi straipsniai