Tiesa.com   |   2010-11-05

Kuboje sudužo keleivinis lėktuvas

  
Kuboje sudužo keleivinis lėktuvas Kompanijos AeroCaribbean lėktuvas ATR 72-212.

Kuboje keleivinis lėktuvas iš Santjago de į sostinę Havaną skraidinęs 68 žmones, tarp jų 28 užsieniečius, pasiuntė nelaimės signalą, o vėliau sudužo kalnuose, praneša šalies žiniasklaida.

Kol kas nežinoma, ar per šią katastrofą liko gyvų žmonių.
Oro bendrovės "AeroCaribbean" 883-ojo reiso lėktuvas, kuriuo skrido 61 keleivis ir septyni įgulos nariai, nukrito netoli Gvasimalio kaimo Santi Spirituso provincijoje, pranešė Kubos televizija. Pranešime nurodoma, kad 28 keleiviai buvo užsieniečiai, tačiau nenurodoma, iš kurių šalių jie atvykę.
Žiniasklaidos duomenimis, lėktuve buvusių žmonių sąrašas bus paskelbtas vėliau.
Į nelaimės vietą atvykę gelbėtojai jau rado surinko dalį lavonų, taip pat kalnuotoje vietovėje ieško likusių gyvų. Pranešama, kad į katastrofos vietą padėti organizuoti gelbėjimo darbų atvyko vietos Komunistų Partijų vadovas, taip pat VRM ir kitų institucijų pareigūnai.
 
Šio reiso lėktuvai dukart per savaitę skraido iš Haičio sostinės Port o Prenso į Santjago de Kubą ir Havaną. Laineris Kubos sostinėje turėjo nusileisti 19 val. 50 min.vietos laiku, tačiau 17 val. 42 min. buvo gautas nelaimės signalas, o vėliau oro dispečeriai prarado ryšį su pilotais.
 
 
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai