Tiesa.com   |   lrytas.lt   |   2014-08-19

Kryme žmonės miršta eilėse

  
Kryme žmonės miršta eilėse Rusai giria Krymą dėl puikios gamtos ir kainų įvairovės.

Šiemet prie Rusijos prijungtas Krymas sulaukia kaip niekada daug dėmesio. Po aneksijos atėjo vasara ir propagandos mašinos veikia visu pajėgumu. Rusijos žiniasklaidoje nuolat atnaujinama informacija apie tai, kad atostogos Kryme – puiki alternatyva užsienio kurortams ir turtingi rusai šiemet mielai čia ilsisi su šeimomis ir draugais. Tuo tarpu Europoje – kiek kitokios žinios.

 Paskutinė neigiama informacija, kuri apskriejo žiniasklaidą iš Krymo –apie du mirusius žmones eilėje prie kelto.Nepakėlę karščio ir nuovargio mirė garbaus amžiaus moteris ir 50-etis vyriškis. Kaip rašė portalas Lrytas.lt, eilėse prie kelto žmonėms reikia po kelias paras pragariškame karštyje, nes termometro stulpeliai dažnai pakyla virš 35 laipsnių. Poilsiautojai piktinosi netvarka perkėloje ir tuo, kad atsiranda daug privilegijuotųjų, kurie į eilės priekį veržiasi be eilės.
Tokių neturėtų būti daug, nes pirmumo teisės suteikiama tik neįgaliems, besilaukiančioms moterims bei šeimoms su mažais vaikais, kuriems dar nėra metukų. Tačiau privilegijomis naudojasi visi, kurie tik turi pinigų ir valdžios.
 
Su keltu į pusiasalį priversti keltis tie poilsiautojai, kurie nenori arba negali brangiai mokėti už lėktuvo bilietus. Kadangi iš Ukrainos visi keliai uždaryti, galima keltis su keltu iš Krasnodaro pusės.
 
Duomenys apie Krymo populiarumą skirtingi. Rusai tvirtino, kad šiemet į šį pusiasalį aplankė gerokai daugiau rusų nei ankstesniais metais. Jie patenkinti poilsiu ir servisu. Per Rusijos televiziją rodytame reportaže žmonės džiaugėsi, kai Kryme galime pasirinkti poilsį pagal savo kišenę, nes pasiūla labai didelė. Patenkinti buvo ir rusų žurnalistų kalbinti prekeiviai, kurie teigė, kad rusai taip negaili pinigų maistui, kaip kad anksčiau čia poilsiavę ukrainiečiai.
 
Skelbta, kad šiemet Kryme poilsiautojų srautai sumažėjo nuo 6 iki 2 milijonų.
Prie kelto tarp vairuotojų nuolat kyla muštynes. Video iš Krymo žiūrėkite čia:

  

Žymos: Rusija, Atostogos

Komentarai

Naujausi straipsniai