tiesa.com   |   2014-04-10

Kruvina diena JAV mokykloje: mokinys badė peiliais

  
Kruvina diena JAV mokykloje: mokinys badė peiliais 16-metis bus teisiamas kaip suaugęs.

Kraujo klanai, dešimtys sužeistų iš kurių keturių būklė kritinė. Dėl viso to įtarimai krenta ant Marisvilio (Pensilvanijos valstija) pagrindinės mokyklos mokinio, kuris apsiginklavęs peiliais bėgiodamas po mokyklos koridorius nesirinkdamas badė ir pjaustė savo bendramokslius.

 Alexas Hribalas spėjo sužeisti daugiau nei dvi dešimtis moksleivių. Jį sustabdė bendramoksliai ir apsaugos darbuotojas. Vienas mokinys paspaudė gaisro aliarmo signalą, kuris, kaip manoma, labai padėjo išvengti daugiau aukų.
Dabar 16-etis A. Hribalas jau policijos globoje. Advokatai jį apibūdina kaip niekada iki šiol problemų nekėlusį vaiką, kuris nebuvo vienišius. Atvirkščiai – komunikabilus ir socialus. Jauno vaikino gynėjai tvirtina, kad tokį elgesį iššaukė kažkas neįprasto ir dabar jie aiškinsis, kokia ta priežastis.
JAV ABC kanalas pranešė, kad šeima buvo mėgiama ir kaimynų apibūdinama kaip „miela“. Dabar įtariamojo tėvas sunkiai renka žodžius ir į kamerą sako, kad jo maldos skirtos sužeistiesiems, kurie, kaip jis tikisi, sveiks sparčiai ir sėkmingai.
 
O kol dėl aukų kovoja medikai, netoli Pitsburgo esančioje mokykloje – gedulas, ašaros ir maldos. Paaugliai sunkiai suvokia, kodėl toje pačioje mokykloje mokęsis jų draugas yra toks žiaurus ir negana to išliejo savo įtūžį ant jų draugų.
 
„Vėl tragedija mūsų mokykloje. Tik šį kartą be šaunamųjų ginklų“, - Amerikos žiniasklaida pašiupusi komentuoja praėjusios nakties įvykius, kurie ir vėl prikaustė milijonų žmonių dėmesį. Apie šaudynes JAV mokyklose pranešimai, deja, jau nieko nebestebina, todėl valdžia ėmėsi ryžtingų priemonių prieš kovą su ginklais. Rengiami atskiri įstatymai, kurie sugriežtintų ginklų įsigijimą ir jų laikymą.
 
Video apie vienoje JAV mokyklų įvykusią tragediją žiūrėkite čia:

  

Žymos: JAV, Nusikaltimai,

Komentarai

Naujausi straipsniai