Tiesa.com inf.   |   2012-06-08

Krizės kamuojamoje Airijoje - gimstamumo bumas

  
Krizės kamuojamoje Airijoje - gimstamumo bumas Airijoje gimstamumas pastaraisiais metais buvo didžiausias iš visų Europos Sąjungos šalių.

Statistiniais duomenimis, 2009 metais Airijoje gimė daugiau vaikų negu bet kada per pastaruosius 118 metų, pranešė independent.ie.

Demografinės padėties tyrimas parodė, kad per 2009 metus šalyje gimė net 75 554 kūdikiai, ir daugiau gimimų užfiksuota vos kartą istorijoje, prieš 118 metų. Tuomet Airijoje per metus pasaulį išvydo net 76 877 naujagimių
Centrinio statistikos biuro atliktas tyrimas parodė, kad 2009 metai buvo ketvirti iš eilės, kuomet gimstamumo lygis kilo. Demografinė padėtis Airijoje nuo tada netirta, tačiau manoma, kad gimimų vis dar daugėja. Tyrimas taip pat parodė, kad minėtais metais Airijoje gimstamumas buvo didžiausias iš visų Europos Sąjungos šalių.
 
Statistikos biuro atstovas teigė, kad gimstamumo šalyje didėjimui įtakos gali turėti migracija, kuri pastaruoju metu itin būdinga Europos Sąjungos gyventojams. Taip pat, tyrimo duomenimis, Airijos gyventojos pradėjo planuoti savo nėštumą bei derinti jį su karjera, tad daugiausiai vaikų susilaukė 30–34 metų amžiaus grupės moterys.
 
 
  

Žymos: Airija

Komentarai

Naujausi straipsniai