leparisien.fr, Tiesa.com   |   2019-03-23

Kompanija Coca-Cola vyrui, išgėrusiam gėrimą iš skardinės, kurioje plaukiojo negyva pelė, kaip kompensaciją pasiūlė šešias skardines koka-kolos

  
Kompanija Coca-Cola vyrui, išgėrusiam gėrimą iš skardinės, kurioje plaukiojo negyva pelė, kaip kompensaciją pasiūlė šešias skardines koka-kolos
© twitter nuotrauka

34-verių metų prancūzas vardu Damien skardinę koka-kolos šių metų kovo 7-tą dieną nusipirko netoli jo darbovietės esančioje greito maisto užkandinėje Varenne-sur-Seine rajone.

Papietavęs vyras norėjo skardinę išnesti, tačiau pajuto, kad ši - pernelyg sunki ir apvertė ją norėdamas pamatyti, kas viduje.
Tą padariusio vyriškio vos nesupykino - skardinėje jis pamatė negyvą pelę.
 
Dienraščiui Le Parisien jis pasakojo, kad iškart po incidento puolė skambinti kompanijai Coca-Cola ir šie praleido geras 15 minučių bandydami išsiaiškinti, kaip galėjo susiklostyti tokia situacija.
 
Pasak vyro, kaip kompensacja jam buvo pasiūlytos šešios skardinės gėrimo koka-kola.
 
Vėliau Damienas sulaukė laiško, teigiančio, kad yra absoliučiai neįmanoma, kad graužikas į skardinę pateko produkcijos gaminimo fabrike metu. Jis kreipėsi į policiją, tačiau ši jo skundą atmetė paprašiusi sprendimų iškilusiai situacijai ieškoti internete.
 
Kompanija Coca-Cola prašė vyro atsiųsti jiems skardinę su pele privačiam tyrimui, tačiau Damienas atsisakė tą daryti sakydamas, kad skardinė - vienintelis įvykio daiktinis įrodymas.
 
Šiuo metu jis laiko skardinę namie, šaldiklyje.
Susirūpinęs vyras kreipėsi į gydytojus manydamas, kad gali būti užkrėstas graužikų pernešamomis ligomis, tačiau buvo patikintasm kad jo skrandžio sultys su šiomis susidorotų. Vis dėlto, gydytojai stebės vyrą tris savaites.
 
 
  

Žymos: Sveikata, Coca-Cola, pelė, graužikas, koka-kola

Komentarai

Naujausi straipsniai