2019-07-17

Keturmetis teigia, kad į jį reinkarnavosi princesė Diana: pasakoja dalykus, nuo kurių šiurpsta oda

  
Keturmetis teigia, kad į jį reinkarnavosi princesė Diana: pasakoja dalykus, nuo kurių šiurpsta oda
© facebook asociatyvi nuotrauka, princesė Diana su sūnumis

Vaikus auginantys tėvai sutiks, kad mažieji savo pasakojimais sugeba ir nustebinti, ir prajuokinti, tačiau vieno berniuko pastaruosius du metus pasikartojantys teiginiai jo tėvus iš pradžių labai gąsdino. Kaip pasakojo australų televizijos laidų vedėjas Davidas Campbellas, jo keturmetis sūnus Billy mano, kad į jį reinkarnavosi tragiškai žuvusi princesė Diana. Be to, vaikas tikina prisimenantis įvairias jos gyvenimo detales, rašo Mirror.co.uk.

45-erių Davidas, auginantis tris vaikus, apie jam šiurpą keliančius sūnaus pasakojimus parašė „Stellar“ žurnale. Pasak jo, tai keisčiausias dalykas, apie kokį jam teko kada nors rašyti.
Vyras pradeda sakydamas, kad jo jauniausias sūnus apie garsiąją karališkosios šeimos narę kalbėti pradėjo sulaukęs dvejų. Mažylis pirštu parodė į princesės nuotrauką ir garsiai sušuko: „Pažiūrėk, čia aš, kai buvau princesė.“
 
Nepaisant to, kad vaikui niekas niekada nepasakojo apie britų karališkąją šeimą, keisti Billy komentarai nesiliovė. Kartą jis savo šeimai pasakė turintis brolį Johną (princesės Dianos brolis Johnas mirė dar gerokai prieš jai gimstant), o vėliau paminėjo ir savo „berniukus“.
 
Manoma, kad Billy omenyje turėjo princus Harry ir Williamą – Dianos sūnus. „Jis ėmė kreiptis į savo „berniukus“, – prisiminė Davidas. – Pasiteiravus, kas jie tokie, mūsų trimetis pasakė, kad tai jo „sūnūs“, – rašė australas.
  

Žymos: Vaikai, Karališkoji šeima, Princesė Diana, australas, reinkarnacija

Komentarai

Naujausi straipsniai