Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-07-25

Karjerą vos pradėjęs 19-metis reperis už grotų praleis kone visą gyvenimą – 55 metus

  
Karjerą vos pradėjęs 19-metis reperis už grotų praleis kone visą gyvenimą – 55 metus
© Instagram.com
Tay-K

Iš Teksaso kilęs reperis Tay-K antradienį sužinojo, kokią bausmę gavo už įsibrovimą į namus, po kurio mirė žmogus. Kaip skelbia Pagesix.com, jaunai muzikos žvaigždei už grotų teks praleisti didžiąją savo gyvenimo dalį – 55 metus.

19-metis, pagarsėjęs slapstymusi nuo policijos, praeitą savaitę buvo nuteistas už žmogžudystę, nes prokurorams pavyko įrodyti, kad būtent jis atsakingas už vieno žmogaus mirtimi pasibaigusį apiplėšimą.
Jaunajam reperiui taip pat pareikšti kaltinimai dėl žmogžudystės San Antonijuje. Ten esančiame greitojo maisto restorane „Chick-fil-A“ jis, kaip teigiama, apiplėšė ir nužudė vyrą.
 
Prisiekusiesiems prireikė maždaug trijų valandų, kad būtų priimtas sprendimas jauną reperį už grotų pasodinti 55 metams, skelbia apskrities advokatų kabinetas.
 
Tay-K, kurio tikrasis vardas yra Taymorass McIntyre’as, už sunkinančius apiplėšimus taip pat sulaukė 30 ir 13 metų laisvės atėmimo bausmių. Jos bus atliekamos tuo pačiu metu. Be to, vaikinui reikės sumokėti iš viso net 15 tūkst. dolerių siekiančią baudą.
 
„The Post“ bylos prokurorai teigė, kad 21-erių apiplėšimo aukos Ethano Walkerio, kuris buvo mirtinai pašautas vieno iš Tay-K bendrininkų, tėvas antradienį taip pat kalbėjo teisme. Jie padėkojo už tai, kad jaunuolis sulaukė atitinkamos bausmės ir kad buvo įvykdytas teisingumas.
E. Walkerio tėvas Richardas nepatenkintas tuo, kad reperis po vaikino mirties laikui bėgant iš to „uždirbo“ pinigų. Tay-K 2017-aisiais išleido dainą „The Race“, kurioje pasakoja apie plėšimus, susišaudymus. Kūrinys pateko į „Billboard Hot 100“ sąrašą. Tuo metu reperis kaip tik slapstėsi nuo policijos.
 
„Kiekvienas „The Race“ žodis yra paženklintas mano sūnaus krauju. Ant kiekvienų parduotų „Free Tay-K“ (angl. Išlaisvinkite Tay-K) marškinėlių yra mano sūnaus kraujo“, – tvirtino Richardas.
 
Tay-K antradienį buvo perkeltas į Tarrant apskrities kalėjimą, bet ten ilgai neužsibus. Vėliau jis turėtų būti pervežtas į valstijos kalėjimą. Skelbiama, kad lygtinai paleistas jis galės būti įvykdęs mažiausiai pusę bausmės.
 
Už kitus nusikaltimus, tarp kurių yra vyro apiplėšimas ir nužudymas greitojo maisto restorane, sunkinantis apiplėšimas ir „sunkus bejėgio 65-erių vyro“ sumušimas, jam gresia įkalinimas iki gyvos galvos. Mirties bausmės Tay-K išvengs, nes vykdydamas nusikaltimus buvo nepilnametis.
 
 
  

Žymos: JAV, Policija, Teismas,, nusikaltėlis, reperis, Tay-K

Komentarai

Naujausi straipsniai