2013-02-08

Kaip beširdė auklė Rusijoje kūdikį prižiūrėjo...

  
Kaip beširdė auklė Rusijoje kūdikį prižiūrėjo... Asoc. nuotr.

Žiaurus vaizdo įrašas šiomis dienomis verčia keikti aukles ir net ašaroti. Visos šios emocijos daugelyje pasaulio šalių sukilo po to, kai apskriejo video iš Rusijos, Krasnojarsko miesto. Nufilmuotoje medžiagoje matyti, kaip auklė žiauriai muša devynių mėnesių kūdikį. Video pasauliui išplatino ir apie įvykį parašė thesun.co.uk.

55 metų moterį, kuri kiekvieną dieną mušė mažylį, užfiksavo tėvų paslėpta vaizdo kamera. Kamerą tėvai namuose paslėpė po to, kai susirūpino nuolat vakarais, jiems grįžus iš darbo, verkiančiu vaiku.
Šeima augina du vyresnius vaikus, kurie ir papasakojo, kaip daug metų šeimoje dirbanti auklė elgiasi su mažiausiaja atžala. Auklė net ir po ilgų „tardymų“ neprisipažino kėlusi ranką prieš vaiką. Moteris, kurios vardas ir pavardė neskelbiami, teigė, kad tėvai lepina mažylį, todėl jis ir rodo „ožius“.
Po pokalbio su vyresniais vaikais, tėvai ir pastatė slaptą kamerą, kuri nufilmavo šokiruojančius vaizdus. Video aiškiai matosi, kaip auklė mėto vaiką tarsi daiktą, tranko jį per galvą, suduoda kelis kartus per nugarą, o galiausiai tiesiog užmeta apklotą, kad tokiu būdu mažylis nurimtų.
 
Ši vaizdo medžiaga buvo perduota milicijai, kurie pradėjo tyrimą. Tačiau, kaip praneša žiniasklaida, moteriai gresia tik kelių tūkstančių litų bauda arbe trys mėnesiai kalėjime.
 
 

  

Žymos: Rusija, Vaikai

Komentarai

Naujausi straipsniai