Tiesa.com   |   2013-08-02

JAV monstras išgirdo savo nuosprendį

  
JAV monstras išgirdo savo nuosprendį A. Castro, kuris tris moteris pagrobė ir kalino dešimtmetį, su griežta bausme sutiko.

Klivlando monstru vadinamas Arielis Castro, kuris dešimt metų savo namuose kalino tris moteris, išgirdo teismo nuosprendį. Pagrobėjas ir prievartautojas, kuris ypač žiauriai elgėsi su savo aukomis, kalėjime praleis visą likusį gyvenimą be lygtinio paleidimo galimybės plius daugiau kaip tūkstančio metų kalėjimo bausmė.

Prieš skelbiant nuosprendį, kaltintojai pateikė naujų detalių apie nusikaltėlio elgesį Michelle Knight, Amanda Berry ir Gina DeJesusu, iš kurių dvi buvo paauglės mergaitės, kai pakliuvo į pagrobėjo nelaisvę. Teismas išgirdo naujų skandalingų detalių apie tai, kaip buvo elgiamasi su pagrobtomis. Paaiškėjo, kad A. Castro su jomis žaidė rusišką ruletę su užtaisytu ginklu, laikė jas surakintas.
Nors iš pradžių teigta, kad aukos posėdyje nepasirodys, tačiau viena jų - M. Knight vis dėl to atvyko. Jauna moteris neslėpė savo emocijų ir atvirai kalbėjo apie savo išgyvenimus. „Aš verkiau kasnakt. Jaučiausi tokia vieniša. Jaudinausi, kas bus su manimi ir kitomis merginomis. Žinojau, kad niekam nerūpiu. Jis man sakė, kad šeimai aš nerūpiu. Kalėdos buvo labiausiai traumuojantis laikas, nes negalėjau jų praleisti su sūnumi. Gina buvo mano ramstis. Ji niekuomet neleido man suklupti, o aš neleidau suklupti jai“, – apie košmariškus metus pasakojo M. Knight.
 
„Iš mano gyvenimo tu atėmei 11 metų, bet aš gyvenimą susigrąžinau. 11 metų gyvenau pragare, o tavo pragaras prasideda tik dabar“, – teismo posėdžio metu kreipdamasi į A. Castro sakė moteris.
 
Pasisakė ir pats pagrobėjas, kuris tvirtino, kad jo elgesį įtakojo tai, kad vaikystėje jis buvo tvirkinamas ir turi priklausomybę nuo pornografijos. Tačiau teismo jis neprašė pasigailėjimo ir sutiko su skirta bausme. Vyras taip pat akcentavo, kad nors ir nesiteisina, tačiau širdyje esantis geras žmogus. „Nesu monstras, kokiu mane bando parodyti kiti, viduje esu laimingas žmogus. Turiu priklausomybę, panašiai kaip alkoholikai“, – kalbėjo jis. Baigdamas savo kalbą A. Castro atsiprašė visų trijų aukų..
Teismas A. Castro prisipažino kaltu pagal 937 kaltinimus, tarp jų pagrobimą, žaginimą, užpuolimą, prievartavimą bei nužudymą sunkinančiomis aplinkybėmis.
 
 

http://www.youtube.com/watch?v=BCx0AjQc5T0&feature=player_embedded

  

Žymos: JAV, Nusikaltimai

Komentarai

Naujausi straipsniai