Tiesa.com   |   2013-07-17

JAV grobiko aukų gelbėtojas tapo benamiu

  
JAV grobiko aukų gelbėtojas tapo benamiu Ch. Ramsey darbo restorane neteko dėl milžiniško lankytojų dėmesio.

Trijų pagrobtų ir dešimtmetį kalintų jaunų moterų išlaisvintojas šiandien skundžiasi sugriautu gyvenimu. Charlesas Ramsey vos prieš du mėnesius buvo JAV didvyris, kuris padėjo išlaisvinti tris žiauraus pagrobėjo aukas. Tačiau šiandien vyriškis sako, kad jis neturi darbo ir yra benamis.

„Esu sugniuždytas, žmogau. Tai tiesa“, - leidiniui „The Daily Mail“ sakė Ch. Ramsey. Jis papasakojo, kad gana greit neteko darbo viename Klivlendo restoranų, kur dirbo virtuvėje. Jo atleidimo priežastis ne prastas darbas, o užgriuvusi šlovė – praktiškai visi į restoraną užsukę svečiai norėjo Ch. Ramsey paspausti ranką, kol galiausiai tokia padėtis valdžiai pabodo.
Vyriškis tvirtino, kad namų neteko taip pat ne dėl savo kaltės, o buvo išguitas kaimynų, kurie neva įsitikinę, kad išvaduotojas „pervertino savo vaidmenį gelbėjant merginas“. „Tiesa“ primena, kad Ch. Ramsey padėjo iš nelaisvės ištrūkti Amandai Berry, Ginai DeJesus ir Michelle Knight.
 
„The Daily Mail“ taip pat pakelbė, kad Ch. Ramsey per pastaruosius du mėnesius uždirbo apie 50 tūkst. dolerių už įvairius interviu, be to, jam pinigų skyrė ir pavieniai žmonės kaip atlygį už pagalbą gelbėjant pagrobėjo aukas. Tačiau visi šie pinigai labai greitai baigėsi, nes Ch. Ramsey turėjo daug neapmokėtų sąskaitų.
 
Video su Ch. Ramsey galite pamatyti čia:
 

  

Žymos: JAV, Nelaimė

Komentarai

Naujausi straipsniai