Tiesa.com   |   2016-06-03

Japonijoje rastas tėvų miške paliktas vaikas

  
Japonijoje rastas tėvų miške paliktas vaikas
© Youtube.com/CNN
Yamato Tanooka lokių gyvename miške išgyveno visą savaitę, kol jį rado gelbėtojai.
Iš pradžių tėvai melavo policijos pareigūnams sakydami, kad jų sūnus dingo miške jiems renkant laukines daržoves.

Pirmąjį birželio penktadienį viena Japonijos šeimų prisimins kaip stebuklą. Gelbėtojai surado tėvų prieš savaitę dėl blogo elgesio miške paliktą vaiką. Septynerių metų berniuko paieškos truko visą savaitę.

Vaiką tėvai iš automobilio lokių gyvenamame miške išsodino, nes šis blogai elgėsi ir šis ištisas paras klaidžiojo po mišką. Rastas berniukas gelbėtojams prisistatė esąs Yamato Tanooka. Anot policijos atstovo, išoriškai ant vaiko kūno jokių sužeidimų nepastebėta. Daugiau detalių paaiškės po nuodugnios medikų apžiūros.
Kaip pranešė BBC, vaikas buvo rastas karinėje bazėje šalies šiaurėje ankstų rytą (Junktinės Karalystės laiku apie vidurnaktį).
 
Berniukas dingo šeštadienį Hokaido saloje. Iš pradžių tėvai melavo policijos pareigūnams sakydami, kad jų sūnus dingo miške jiems renkant laukines daržoves, tačiau vėliau prisipažino, kad vaiką už bausmę paliko miške.
 
„Dėl mano per daug griežtų veiksmų mano sūnui teko išgyventi sunkų metą. Labai atsiprašau jo mokyklos bendruomenės, gelbėjimo operacijoje dalyvavusių pareigūnų ir visų žmonių už sukeltus rūpesčius“, - kalbėjo berniuko tėvas dėkodamas gebėtojams.
 
  

Žymos: Vaikai, Japonija, tėvai, bausmė, Miškas, Hokaido sala

Komentarai

Naujausi straipsniai