Tiesa.com   |   Thelocal.com.   |   2015-01-01

Itališkas putojantis vynas sulaukė pripažinimo

  
Itališkas putojantis vynas sulaukė pripažinimo Skaičiuojama, kad visame pasaulyje per Naujuosius metus buvo atkimšta milijonai butelių prosecco.

Italijos putojančių gėrimų gamintojai džiaugiasi rekordiniais metais. Šalies gyventojai ir užsieniečiai noriai Naujųjų metų sutikimui rinkosi tradiciniu itališku gėrimu laikomą proseko (prosecco ) putojantį vyną, pranešė portalas Thelocal.com.

Itališkas putojantis vynas mėgstamas visame pasaulyje ir jo populiarumas vis auga. Nacionalinės fermerių asociacija pranešė, kad mušant paskutines 2014-ųjų valandas visame pasaulyje Naujuosius metus pasitinkantys žmonės iššovė 220 milijonų butelių. Paskaičiuota, kad praėjusių metų 9 mėnesių pardavimai lyginant su tuo pačiu 2013 metų laikotarpiu išaugo 24 procentais.
Augantis eksportas ypatingai džiugina putojančio vyno gamintojus, nes dėl jau kelius metus finansinės krizės kamuojami italai gėrimams taupo.
 
Anksčiau itališką putojantį vyną nesunkiai nurungdavo konkurentai iš Australijos, Naujosios Zelandos ir Kalifornijos. Be to anksčiau rinkdamiesi putojantį vyną, žmonės dažniausiai pirmenybę atiduodavo šampanui. Tuo tarpu paskutiniais metais ssimpatijas užkariavo itališkasis prosecco.
 
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai