Tiesa.com   |   thelocal.com   |   2014-05-06

Italija kratosi prabangos

  
Italija kratosi prabangos Prabangių \\\"Maserati\\\" automobilių italai nenori.

Italijos Vyriausybė bando parduoti net devynis prabangius „Maserati“ markės automobilius, kuriuos politikai įsigijo už mokesčių mokėtojų pinigus. Tačiau devyni prabangūs „Maserati“ markės automobiliai nesulaukė jokio susidomėjimo internetiniame „eBay“ aukcione.

 Būtent jame Italijos vyriausybė tikėjosi parduoti brangius automobilius, o gautus pinigus grąžinti į valstybės biudžetą ir bent taip sumažinti šalies gyventojų pyktį.
Italijos Krašto apsaugos ministras šias mašinas internetinėje platformoje pradėjo pardavinėti po to, kai šalies žiniasklaida paviešino informaciją apie vyriausybės automobilių kolekciją. Kai kurie modeliai valstybiniuose garažuose buvo iš 2005 metų kolekcijos, kurių kaina siekė 23 tūkst. eurų, tačiau buvo ir gerokai brangesnių „Maserati“ automobilių. Štai už 2011-ųjų modelį politikai iš mokesčių mokėtojų pinigų nupirko minėtos markės automobilį už 96 tūkst. eurų, pranešė portalas thelocal.com.
 
Italijos vyriausybė tikėjosi pardavusi prabangius automobilius gauti apie milijoną eurų, tačiau iki aukciono uždarymo likus vos kelioms dienoms ir iki tol nesulaukus nei vieno pasiūlymo, tai atrodo mažiau nei tikėtina.
 
Šalį valdantiems politikams jau pavyko internetiniuose aukcionuose parduoti 52 automobilius, o už juos gautos pajamos siekė daugiau nei 370 tūkst. eurų.
 
Tokių taupymo veiksmų ėmėsi naujasis Italijos Ministras Pirmininkas MatteoRenzi, į valdžią atėjęs šių metų vasarį. Jis ėmėsi įgyvendinti ir daugiau taupymo priemonių, kurios, kaip tikimasi, turėtų padėti jo šaliai atsigauti iš skausmingos jau dvejus metus trunkančios recesijos.
  

Žymos: Italija, Automobiliai, Finansai

Komentarai

Naujausi straipsniai