Tiesa.com   |   thelocal.es   |   2017-07-28

Ispanijos nedarbo rinką gaivina turizmas

  
Ispanijos nedarbo rinką gaivina turizmas
© pixabay.com
Verslininkai šio sezono pradžioje sukūrė daugiau nei 272 tūkst. naujų darbo vietų.
Daugiausiai žmonių įdarbino viešbučiai, restoranai.

Pasaulį krečiant teroristiniams išpuoliams, Ispanija vis dažniau atsiduria tarp šalių, į kurias plūsta minios poilsiautojų. Turzimo bumas džiugina šalies gyventojus, nes Ispanijoje atsiranda vilties susirasti darbą.

s šalyje krenta jau antrą ketvirtį iš eilės ir suteikia vilties, kad ši tendencija išsilaikys net ir pasibaigus vasaros sezonui, rašė portalas thelocal.es.
Tiesa, nedarbo lygis vis dar pakankamai didelis. Šiuo metu jis siekia 17,2 proc. (prie6 tai fiksuotas rodiklis – 18,7 proc.), o tai reiškia, kad bedarbių armija sumažėjo nuo 4,25 mln. Iki 3,9 milijonų.
 
Ekspertai kol kas šviesios ateities nežada ir akcentuoja, kad antrąjį metų ketvirtį, prasidėjus turizmo sezonui Ispanijoje visuomet sukuriama daug papildomų darbo vietų, tačiau jos paprastai panaikinamos vasarai pasibaigus.
 
Skaičiuojama, kad verslininkai šio sezono pradžioje sukūrė daugiau nei 272 tūkst. naujų darbo vietų. Daugiausiai žmonių įdarbino viešbučiai, restoranai.
 
„Tiesa“ primena, kad aukščiausias fiksuotas nedarbas Ispanijoje buvo 26,9 proc. 2013-ųjų metų pradžioje ir tai buvo beveik dvigubai didesnis nei tuo metinis Europos Sąjungos vidurkis.
 
 
 
  

Žymos: Nedarbas, Ispanija, Vasara, sezoniniai darbai, ekonomika

Komentarai

Naujausi straipsniai