Tiesa.com   |   2013-01-07

Ispanijoje – tragiška bedarbio mirtis

  
Ispanijoje – tragiška bedarbio mirtis Ispanijos Malagos miestą sukrėtė tragiška šiaurės afrikiečio mirtis.

Malagos miesto, esančio Ispanijos pietuose, ligoninėje mirė bedarbis, kuris bandė susideginti. Kaip pranešė BBC remdamasi aukos liudininkų ir kaimynų pasakojimais, tai buvo 57-erių metų vyriškis, kilęs iš Šiaurės Afrikos ir pastaruoju metu turėjęs finansinių bėdų.

Ispanijos žiniasklaida nuolat praneša apie žmonių, turinčių finansinių sunkumų, bandymus nusižudyti. Tokių įvykių apstu prasidėjus ekonominiam sunkmečiui.
Pranešama, kad dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas. Panašu, kad tokio pobūdžio bylos ispanų policininkams tampa beveik kasdienybe. Mat toje pačioje ligoninėje šiomis dienomis paguldytas ir dar vienas vyras, kuriam gydomi nudegimai. Jis juos patyrė taip pat gaisro metu, tačiau kol kas neaišku, ar tai buvo pasikėsinimas į savo gyvybę, ar užpuolimas.
 
Gaisro, per kurį žuvo šiaurės afrikietis, aplinkybės tikslinamos, bet kyla įtarimų, kad vyro drabužiai užsidegė nuo žiebtuvėlio. Ispanijos laikraščiai cituoja savo šaltinius ligoninėje Malagoje, kurie teigia, kad sprendžiant pagal nudegimus ir jų skaičių, poelgis buvo tyčinis.
 
 
  

Žymos: Ispanija, Nelaimė

Komentarai

Naujausi straipsniai