Tiesa.com   |   2016-11-18

Iš sniego gniaužtų Stokholmą vaduos studentai ir bedarbiai

  
Iš sniego gniaužtų Stokholmą vaduos studentai ir bedarbiai
© Flickr.com
Stokholmo valdžia sprendžia, kokių priemonių imtis, kad sniegas žiemą neparalyžų miesto gyvenimo.
Darbo sutartys būtų laikinos, tačiau nauda ir žmonėms, ir miestui būtų apčiuopiama.

Švedijos sostinės Stokholmo vadovai susirūpinę dėl artėjančios žiemos ir suka galvas, kaip efektyviai kovoti su sniegu, kurio jau lapkritį mieste iškrito daugiausiai per 111 metų.

Prieš savaitę sniegas tiesiog paralyžavo miesto gyvenimą: sustojo miesto ir tarpmiestiniai traukiniai, nevažiavo autobusai, žmonių buvo prašoma likti namuose ir, jeigu tik įmanoma, dirbti iš namų.
Kaip pranešė portalas thelocal.se, dabar miesto tarybos nariai svarsto, kaip bent laikinai padidinti miesto tarnybų personalą neišleidžiant daug papildomų pinigų. Svarstoma, kad laikiniems darbams, tokiems kaip sniego kasimas, galima būtų samdyti studentus, kurie nori užsidirbti papildomų pinigų, taip pat įdarbinti bedarbius.
 
Darbo sutartys būtų laikinos, tačiau nauda ir žmonėms, ir miestui būtų apčiuopiama. Studentai ir bedarbiai galėtų nukasti sniegą viešojo transporto stotelėse, taip pat valyti gatves ir šaligatvius.
 
Iki šiol laikinų darbų kontraktai tarp miesto valdžios ir studentų buvo pasirašinėjami perkraustymo ir apželdinimo darbams.
 
  

Žymos: Sniegas, Švedija, Studentai, Žiema, Bedarbiai, Rekordas, Stokholmas

Komentarai

Naujausi straipsniai