tiesa.com   |   2013-10-30

Indijoje miegančio vaiko ramybę saugojo kobros

  
Indijoje miegančio vaiko ramybę saugojo kobros Vaizdo įrašas, kuriame kobros „saugo“ miegantį mažylį, internete sukėlė žmonių pasipiktinimą.

Rūpestingiems tėvams Youtube.com svetainėje patalpintas video gali įvaryti nemenką šoką. Pasipiktinimą jis sukėlė ir minėtoje svetainėje. Paskelbtame video įraše, kuris darytas Indijoje, nufilmuota, kai snaudžiantį kūdikį „rūpestingai“ saugo kobros... Vaizdas greit išpopuliarėjo įvairiose šalyse ir sulaukė nemažai komentarų.

 Kelių mėnesių mažylis gulėdamas ant grindinio snaudžia, rąžosi kartais paglostydamas gyvates ir prie jų prisiglausdamas.
Jos nuolat juda, rangosi aplink vaiką, kuris snaudžia ir dėl savo draugijos nesijaudina.Keturios kobros, atrodo, pasiruošusios pulti – yra išskleidusios savo gobtuvus – ir akylai saugo vaiką.
 
Žmonės prie video įrašo paliko ne vieną pilną pasipiktinimo komentarą, o kai kurie jų pastebėjo, jog labai gali būti, kad kobros nebėra nuodingos, nes dažnai joms gyvačių kerėtojai pašalina geluonis ir taip jas nukenksmina.
 
Video galite pamatyti čia:
 

  

Žymos: Indija, Vaikai, Video,

Komentarai

Naujausi straipsniai