Tiesa.com   |   2015-01-09

Įkaitų drama Paryžiuje: teroristai nukauti

  
Įkaitų drama Paryžiuje: teroristai nukauti Naujas kruvinas išpuolis – užgrobta žydų maisto parduotuvė sostinės rytiniame rajone.

Paryžiuje po įtemptos įkaitų dramos žydų maisto parduotuvėje nukautas vienas iš teroristų. Kartu su juo nusikaltimą padariusi moteris, įtariama paspruko apsimetusi įkaite. Policija ieško antrosios įtariamosios teroristiniu išpuoliu ir pagrobimu.

Prancūzijos žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, jog operacijos metu keturi įkaitai žuvo. Kitų šaltinių teigimu, buvo sužeisti keturi pareigūnai, kurių būklė šiuo metu - kritinė. Taip pat spaudoje pasirodė pranešimų, jog visi įkaitai išvaduoti, nenukentėjo niekas išskyrus žuvusį teroristą.
Po dviejų neramių ir kruvinų dienų, penktadienį buvo užgrobta košerinio maisto parduotuvė Prancūzijos sostinės rytiniame rajone. Pranešta, kad penki žmonės buvo paimti įkaitais, įvyko susišaudymas. Skirtingais duomenimis, du žmonės nušauti. Policija evakuoja žmones iš teritorijos.
 
Prancūzijos žiniasklaidos teigimu, šį išpuolį suorganizavo ir pagrindiniu įtariamuoju yra tas pats asmuo, kuris vakar, ketvirtadienį, pietiniame Paryžiaus rajone nušovė policininkę Clarissą Jean-Philippe ir sužeidė gatvės šlavėją. Pagrobėjas taip pat siejamas su išpuoliu, įvykdytu trečiadienį „Charlie Hebdo“ redakcijoje, kurioje buvo nužudyta 12 asmenų.
 
Skirtinguose pranešimuose teigiama, kiek įtariamųjų šiuo metu bandoma sulaikyti. Vienuose teigiama, kad viename Paryžiaus priemiestyje Dammartin-en-Goële policija bando sulaikyti vieną iš brolių, kuris įtariamas šaudynėmis satyrinio laikraščio „Charlie Hebdo“ redakcijoje.
 
Kituose teigiama, kad įkaitus paėmė du broliai Cherifo Kouachi ir jo brolis Saidas. Būtent jų nuotraukos pastarosiomis dienomis mirga viso pasaulio laikraščiuose ir naujienų portaluose.
Didelė sulaikymo operacija vyksta maždaug už 48 kilometrų nuo Paryžiaus. Skelbta, kad paieškomi džhadistai nėgdami nuo pareigūnų pavogė automobilį „Peugeout“. Tiesa, kol kas šios informacijos Prancūzijos policija neptavirtino.
 
  

Žymos: Prancūzija, Paryžius, Nusikaltimai, Pagrobimas

Komentarai

Naujausi straipsniai