Tiesa.com, bns.lt   |   2018-05-26

Į restoraną užėjęs vyras pradėjo šaudyti į žmones

  
Į restoraną užėjęs vyras pradėjo šaudyti į žmones
© pexels.com
Kilo nemažas sąmyšis.

Oklahoma Sityje į vieną restoraną atėjęs pistoletu ginkluotas vyras pradėjo šaudyti ir sužeidė tris lankytojas, bet paskui automobilių stovėjimo aikštelėje jį nušovė ginklus turėję du civiliai, pranešė policija.

Incidentas įvyko maždaug 18 val. 30 min. vietos laiku restorane „Louie's On The Lake“ prie Hefnerio ežero.
Įtariamasis, 28 metų Alexander'as Tilghmanas, šaunamuoju ginklu sužeidė vieną 39 metų moterį ir dvi nepilnametes, pranešė policija. Dar vienas neįvardytas asmuo susilaužė ranką bėgdamas nuo užpuoliko.
 
Šalia restorano šaulį nukovė du civiliai: Carlosas Nazario ir Bryanas Wittle'as, nurodė pareigūnai.
 
Policijos atstovas Bo Matthewsas sakė, kad per incidentą sužeistų asmenų būklė penktadienį yra gera. Koks buvo šaulio motyvas, kol kas neskelbiama.
 
Vietos gyventojas Dennisas Willas žurnalistams sakė, kad tame restorane nukentėjo jo dukra ir anūkė. Vyras pasakojo, kad jo dukra jam paskambino po šaudynių ir pasakė, kad jos buvo sužeistos, kai atėjo į tą maitinimo įstaigą švęsti gimtadienio.
 
„Esame itin dėkingi, kad ši situacija nebuvo toliau eskaluojama, ir kad nėra daugiau sužeistųjų. Vis dėlto mūsų širdys yra su sužeistaisiais per šį incidentą“, – sakoma kompanijos, kuriai priklauso tas restoranas, pranešime.
 
Balandžio mėnesį Našvilyje Tenesyje, maitinimo įstaigoje „Waffle House“, vienas klientas atėmė iš užpuoliko šautuvą, bet prieš tai šis spėjo nušauti keturis žmones. Policija sakė, kad aukų būtų buvę daug daugiau, jei ne to kliento greita reakcija ir drąsa.
  

Žymos: Užpuolimas, Žmonės, Oklahoma

Komentarai

Naujausi straipsniai