tiesa.com   |   thelocal.com   |   2013-10-17

Į britės Maddie paieškas leidosi ir vokiečiai

  
Į britės Maddie paieškas leidosi ir vokiečiai Madeleine McCann dingo Portugalijoje prieš 6-erius metus, bet vis dar tikimasi ją rasti.

Po visą pasaulį atnaujinamos intensyvios 2007-aisiais Portugalijoje, kaip įtariama pagrobtos, Madeleine McCann paieškos. Vokietijos televizijos laida, kurioje į vokiečius kreipėsi pagalbos dingusios mergaitės tėvai buvo sumušė 15 metų žiūrimumo rekordą. Kaip pranešė portalas thelocal.com, televizijos laidą žiūrėjo 7,26 milijonai žmonių.

 Po laidos pasiekė net 500 elektroninių laiškų ir skabučių, kuriuose žmonės tvirtino turį vertingos informacijos. Ar taip iš tikrųjų yra, paaiškės vėliau, kai savo darbo imsis policija.
Dingusios mergaitės tėvai Kate and Gerry McCann Vokietijos televizijai davė jausmingą interviu, kuriame teigė, kad ilgisi savo dukters ir niekaip negali susitaikyti su mintimi, kad jos nebėra arba kad jai nutiko kažkas baisaus, ko negalima ištaisyti. Laidoje buvo parodytas ir foto robotas, kuriame pavaizduota, kaip mergaitė galėtų atrodyti dabar, praėjus šešiems metams po jos dingimo. Policija aiškinasi, kas nutiko Portugalijoje 2007 metais, gegužės 3-osios vakarą, kai savo vaikus užmigdę miegoti McCann išėjo vakarieniauti į visai šalia esantį barą Praia da Luz kurorte.
 
Maddie buvo pagrobta likus vos kelioms dienoms iki jos ketvirtojo gimtadienio. Dabar britei turi būti dešimt.
 
  

Žymos: Vokietija, televizija, Nusikaltimai,, Madeleine McCann

Komentarai

Naujausi straipsniai