Tiesa.com   |   2013-02-18

Garsus sportininkas – žudikas?

  
Garsus sportininkas – žudikas? Oscarui Pistoriui Olimpinėse žaidynėse buvo leista dalyvauti išimties tvarka.

Olimpinis čempionas Oscaras Pistorius įtariamas nužudęs mylimąją paleisdamas į ją keturias kulkas. Policija aiškinasi, ar sportininkas savo merginą galėjo nušauti apimtas vartotų steroidų sukelto įsiūčio priepuolio, tokią prielaidą paskelbė „The Daily Mail“. Panašias versijas šiandien kelia ir CNN bei „The Sun“.

Neoficialiomis žiniomis, pareigūnai apieškojo 26 metų sportininko namus, kuriuose ir įvyko nusikaltimas, rado steroidų. Kol kas kraujo tyrimų atsakymų nėra, tad ir oficialios informacijos pareigūnai neskelbia ir žiniasklaidos pranešimų nekomentuoja.
Kol kas policija oficialiai paneigė tik vieną iš versijų – O. Pistorius nepalaikė savo merginos įsibrovėliu ir ne dėlto per klaidą paleido šūvius. Tačiau aiškėja nemažai kitų detalių, kurios galbūt padės sudėlioti bendrą vaizdą: šalia nušautos merginos kūno mėtėsi beisbolo lazda. Manoma, kad tai galėtų būti kito sportininko atributas, su kuriuo Reeva Steenkamp slapčia palaikė romantiškus ryšius.
 
Iš karto po nusikaltimo O. Pistorius buvo suimtas jau netrukus teisme liejo ašaras ir nesutiko su kaltinimais tyčine žmogžudyste. Yra duomenų, kad iš karto po to, kai mergina buvo nušauta, jis skambino savo artimam draugui Justinui Divarisui, dar prieš informuodamas reikiamas tarnybas. Telefonu savo bičiuliui sportininkas esą sakė: „Nutiko siaubinga nelaimė. Nušoviau Reevą“. Vėliau tą patį faktą konstatavo paskambinęs ir savo tėvui.
 
Žiniasklaida taip pat praneša, kad O. Pistorius visuomet šalia savo lovos laikė pistoletą, o kovinis šaunamasis ginklas nuolat stovėjo prie lango. Nors pora draugavo vos kelis mėnesius, policija patvirtino informaciją, kad yra gavę pranešimų dėl namuose vykstančių konfliktų.
 
29 metų modelis R. Steenkamp keturiais šūviais buvo nužudyta praėjusios savaitės pabaigoje, per Valentino dieną, ištaiginguose O. Pistoriaus namuose, esančiuose Pretorijos priemiestyje, Pietų Afrikos Respublikoje.
 
 
 
  

Žymos: Sportas, Nelaimė

Komentarai

Naujausi straipsniai