Tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2017-04-20

Gamtos kerštas: krokodilai suėdė medžiotoją

  
Gamtos kerštas: krokodilai suėdė medžiotoją
© Facebook nuotr.
S. van Zyl'as užsidirbdavo užsieniečiams organizuodamas medžiokles pietryčių Zimbabvėje.
Spėjama, kad 44 metų medžiotoją užpuolė ir sudraskė du didžiuliai Nilo krokodilai.

Afrikoje laukinių gyvūnų medžiokles organizuojantis vyras pats tapo plėšrūnų auka – žmogų suėdė krokodilai.

Praėjusią savaitę Zimbabvėje pradingo profesionalus medžiotojas Scott‘as van Zyl‘as iš Pietų Afrikos Respublikos. Jis prapuolė, kai su vietiniu pėdsekiu ir būriu šunų džipu išvyko į Limpopo upės pakrantę ir pasuko skirtingais keliais.
Tačiau vėliau stovykloje aptikti tik S. van Zyl‘o šunys, o jis pats negrįžo.
 
Ant kojų buvo sukeltos gausios gelbėtojų paieškos, dingusiojo ieškojo narai, sraigtasparnio pilotai. Galiausiai vyro pėdos pastebėtos paupyje, netoliese rasta ir jo kuprinė.
 
Spėjama, kad 44 metų medžiotoją užpuolė ir sudraskė du didžiuliai Nilo krokodilai. Vienas iš gelbėjimo komandos narių Sakkie Louwrens‘as žiniasklaidai pranešė, jog tai yra labiausiai tikėtina versija, mat nukautų plėšrūnų viduriuose aptikta žmogaus liekanų.
 
Ar tai – S. van Zyl‘o kūno dalys paaiškės po teismo medicinos ekspertų tyrimo.
 
Vyras pinigus užsidirbdavo užsieniečiams organizuodamas medžiokles pietryčių Zimbabvėje. Jo įkurtos bendrovės interneto tinklalapyje skelbiama, jog profesionalas padės sumedžioti įvairius laukinius gyvūnus įskaitant dramblį, leopardą, antilopę, raganosį ar liūtą.
 
Šiame regione tai ne pirmas kartas, kai į žuvo į krokodilo nasrus pakliuvęs žmogus. Paskutinė auka – 13-metis berniukas, kuris Limpopo upėje žvejojo norėdamas užsidirbti pinigų mokyklai.
 
  

Žymos: Afrika, krokodilas, medžiotojas, safaris

Komentarai

Naujausi straipsniai