Tiesa.com   |   2017-10-18

Dukterėčią auklėjo sėdėdama jai ant galvos, galiausiai mergaitė mirė

  
Dukterėčią auklėjo sėdėdama jai ant galvos, galiausiai mergaitė mirė Norėdama paauklėti dukterėčią teta griebėsi nesuvokiamo žiaurumo.

Norėdama paauklėti 9-metę dukterėčią, jos teta 64-erių Veronica Green Posey, gyvenanti JAV, Pensakole, griebėsi nesuvokiamo žiaurumo – 147 kilogramus sverianti moteris daugiau nei 10 minučių sėdėjo, neva tai nusikaltusiai mergaitei ant galvos. Dėl deguonies trūkumo vaikas mirė.

Veronica Green Posey rūpinosi savo sesers 9-mete dukterimi. Nepaklusnų vaiką moteris nusprendė sudrausminti tiesiog atsisėsdama jai ant galvos.
Kai po maždaug 10 minučių mergaitė pradėjo skųstis, jog jai sunku kvėpuoti ir trūksta oro teta dar keletą minučių ant jos sėdėjo ir galiausiai mergaitę paleido. Tačiau jau buvo per vėlu – atsistojusi mergytė tiesiog prarado sąmonę, o iškviesta greitoji pagalba padėti jai jau niekuo nebegalėjo.
 
Paaiškėjo, jog prie drastiškų mergaitės auklėjimo būdų prisidėjo ir jos tėvai. Jie į namus Veronicą Green Posey pasikvietė specialiai tam, jog ši jų dukrą paauklėtų. Mirusios mergaitės tėvai, 69-erių Grace Joan Smith ir 62-ejų Jamesas Edmundas Smithas prokuratūros buvo apkaltinti dėl vaiko nepriežiūros.
 
Apklausiami jie prisipažino, kad teta jau ankščiau yra mušusi jų vaiką liniuote ir metaliniu pagaliuku.
 
Visa šeima buvo žinoma socialinėms tarnyboms.
 
 
  

Žymos: JAV, Smurtas , smurtas prieš vaikus

Komentarai

Naujausi straipsniai